اطلاعات جدیدی از داستان Watch Dogs فاش شد : آیدن انتقام خود را از قاتل خانواده اش می گیرد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۳

به تازگی سایت آلمانی Die Welt اطلاعات جدید در رابطه به چگونگی آغاز بازی Watch Dogs منتشر کرده است و بیان کرده است که مرحله ی اول بازی در واقع دلیل تبدیل شدن آیدن به چنین شخصیتی را نشان می دهد.

پست حاوی اسپویل داستانی است

بازی با مرحله ای به نام Bloody Torture آغاز می شود و سپس در مرحله ی بعدی که Brutal Tone آیدن و تعدادی از دوستان هکرش به بانک اطلاعاتی یک شرکت قدرتمند نفوذ می کنند ولی این کار باعث می شود که این شرکت درسی به آن ها بدهد که هرگز از یادشان نرود. به همین دلیل یک قاتل با نام Maurice توسط این سازمان استخدام می شود و تمامی اعضای خانواده ی آیدن یعنی خواهرش Nicole و دو خواهر زاده اش یعنی Lena Jackson را به قتل می رساند. آیدن به منظور انتقام از Maurice پس از یافتن او، به دنبال وی وارد یک استادیوم ورزشی می شود و پس از قتل او به کمک توانایی هک خود موفق می شود دوربین های موجود در محیط را هک کند و صحنه ی به قتل رسیدن Maurice توسط خودش را حذف کند. همچنین آیدن با زدن یک دکمه وارد حرکات پارکور می شود و در حال عادی وی همانند یک انسان عادی رفتار می کند ولی با زدن یک دکمه حرکات او به حرکات پارکور تغییر پیدا می کند. همچنین آیدن می تواند با استفاده از دوربین های مدار بسته قبل از ورود به یک محیط آن را اسکن کند و مکان نگهبانان و دشمنان را بفهمد که شبیه به قابلیت دید عقابی در سری Assassin’s Creed است.

Watch Dogs بر مبنای ایده های جدید بنیان گذاری شده است و المان های موجود در بازی کاملا جدیدی می باشند و نمونه ی آن ها تا کنون در هیچ بازی رایانه ای مطرح دیگری دیده نشده است. مهم ترین و البته جدید ترین ایده ای که در بازی وجود دارد قابلیت هک کردن است، چیزی که در اولین نمایش بازی به خوبی به تصویر کشیده شده بود و توانست خود را به عنوان المان اصلی گیم پلی و حتی داستان بازی مطرح کند. شخصیت اصلی بازی یک هکر با تجربه و البته زخم خورده به نام Aiden Pearce می باشد که قرار است از قدرت اصلی خود یعنی هک کردن در جهت انتقام گرفتن استفاده کند. Watch Dogs یک عنوان Open World است که شما را به یکی از بزرگ ترین شهر های آمریکای شمالی یعنی شیکاگو می برد، جایی که همه چیز توسط سیستم های نظارتی فاسد کنترل می شود و این جا است که باید یک قهرمان خیزش کند و شهر را از خفقان نجات دهد اما Aiden قهرمانی نیست که شما انتظار آن را خواهید داشت.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید