مقدار کمک هزینه‌های جمع شده برای عنوان Star Citizen از مرز 43 میلیون دلار گذشت

۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۶

قبلا هم مقدار کمک هزینه های خوبی برای عنوان Star Citizen مشاهده می شد، ولی چندی پیش آقای Chris Roberts مدیر پروژه Star Citizen به صورت رسمی اعلام کرد که با کمک بیشتر از 440,000 حامی مقدار بودجه بازی Star Citizen از مرز $43,000,000 هم گذشت.

مطمئناً هم اکنون دیگر این مقدار بودجه به استودیوهای سازنده بازی کمک می کند خیلی راحت تر به هدف اصلی خود در پروژه Star Citizen برسند.

توضیحاتی از سوی سازنده بازی در مورد عنوان Star Citizen :

سیستم مبارزاتی و دفاعی CDS چندین سال است که در حال توسعه توسط ما است. از دیگر پر خرج ترین کارها می توان زره ORC را نام برد که باعث می شود در بازی با استفاده از این زره سلامتی خود را بیشتر کنید. طراحی این زره هنوز هم به اتمام نرسیده و طراحان ما در حال کار بر روی آن هستند. زره ORC در سیستم دفاعی CDS ساخته شده که از کرکتر ها در مقابل فیبرهای خطرناک فضایی، حمله بشقاب پرنده ها و خیلی از اسلحه های قوی پرتوان دفاع کند. قابل ذکر است که این Armor از آخرین و قوی ترین زره ها نیست و می توان در میان دیگر زره ها Nail-armor و ORCmk9 را نام برد. به زودی زره های دیگری برای کرکترها و اسلحه ها و جت های فضایی ساخته خواهند شد. ما امیدواریم از این کمک هزینه به صورت صحیحی استفاده کنیم و انتظار حامیان و طرفداران خود را بر آورده کنیم.

طبق گفته های آقای Chris Roberts در مورد کمک های مالی، هم اکنون ویدئویی رسمی با نام Ten for the Chairman منتشر شده است، که ایشون به صورت رسمی خود به برخی از سوالات طرفداران و حامیان در مورد پروژه Star Citizen در این ویدئو پاسخ های کاملی می دهد. از دیگر خاصیت ها و کرکتر های مهم Idris و ناوچه او است. اکثر طرفداران بازی Star Citizen خبر دارند که چرا همیشه Idris با ناوچه خود نام برده می شود، وقتی که این فرد با ناوچه خود در بازی نقش خاصی و مهمی دارد. ظاهرا تیم سازنده بازی قصد دارند که شخصیت Idris جزء اولین کاپیتان های برای سفینه  Squadron 42 در قسمت سینگل پلیر بازی باشد. همچنین این تیم اعلام کرده که در طراحی سفینه آن ها اتاقی و مکانی برای عرشه هواپیما و فضاپیماهای اضافی طراحی نکرده اند که بتوانند در مقابل جنگنده و نیروهای هورنت دوام بیاورید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید