گیفت کارت
گیفت کارت

Batman : Arkham Knight تاخیر نخورده است : نسخه ی جدید از سری Injustice در راه است

۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۹

چندی پیش بود که شایعاتی مبنی بر تاخیر عنوان Batman : Arkham Knight منتشر شد که بر اساس آن در یک نمایش خصوصی در میان سران کمپانی DC یک تریلر جدید از این عنوان منتشر شد و تاریخ انتشار آن سال 2015 ذکر شد اما حال سردبیران DC اعلام کرده اند که این بازی دچار تاخیر نشده است.

سردبیران DC یعنی Mike Cotton ،Shelly Bond و Jim Chadwick به طور صریح اعلام کرده اند که Batman : Arkham Knight در سال 2014 منتشر خواهد شد :

اول اجازه دهید تا سوء تفاهم پیش آمده را کاملا رفع کنیم. تریلری که در آن محفل خصوصی به نمایش در آمد مربوط به عناون Batman : Arkham Knight نبود و تا کنون تنها همان تک تریلر CGI از این بازی منتشر شده است. بنابراین این شایعه که بازی در سال 2015 عرضه خواهد شد کذب محض است. اما در  واقع در آن محفل تریلری به نمایش در آمد که بتمن هم در آن حضور داشت ولی مربوط به سری بازی های بتمن نبود بلکه تریلر از نسخه ی جدید سری Injustice بود که اکنون در دست ساخت است و به زودی اطلاعات تکمیلی آن منتشر می شود. ما فعلا هیچ اطلاعی در رابطه با مراحل ساخت و عرضه ی این عنوان نداریم ولی طبق سوابق استدیو Netherrealms بازی احتمالا در آپریل 2015 عرضه خواهد شد زیرا این استدیو همواره بازی های خود را در این ماه منتشر می کند. شاید عرضه ی زود هنگام نسخه ی جدید این سری برای طرفداران کمی باور نکردنی باشد ولی باید بدانید که کمیک های Injustice همواره داستان جدیدی را برای عرضه ارایه می کنند و همین باعث می شود بتوان از این سری بازی های متعدد تولید کرد. در کل ما به خاطر سوء تفاهمات پیش آمده درباره ی تاریخ انتشار بازی Batman : Arkham Knight عذر خواهی می کنیم و به شما وعده می دهیم که در E3 منتظر نمایش فوق العاده ی این عنوان باشید.

آخرین نسخه ی سری Injustice با نام Injustice : Gods Among Us سال 2013 عرضه شود و تواسنت محبوبیت فوق العاده ای در بین مخاطبان کسب کند و همین باعث شده تا DC به فکر ساخت نسخه ی جدیدی از این بازی باشد.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر نشل خود را به تن خواهد کرد. طبق شایعات Batman : Arkham Knight قرار است در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود و خبری از انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل هفتم نمی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید