تصویری جدید از عنوان Sniper Elite 3 منتشر شد | X-Ray در انتظار شماست!

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۰

به تازگی استودیو ۵۰۵ Games که ناشر عنوان Sniper Elite 3 می باشد، تصویری جدید از این عنوان منتشر کرده است که نشان دهنده قابلیت X-Ray در بازی می باشد. در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید.

در جدیدترین تصویر منتشر شده از این عنوان می توان قابلیت X-Ray را مشاهده کرد. به جرات می توان گفت که این قابلیت به خوبی هرچه تمام تر در بازی کار شده است. جزئیات بدن عالی کار شده اند و شما می توانید به خوبی مسیر حرکت گلوله را در بدن دشمن مشاهده کنید.

http://images.psu.com/index.php?size=img_full&src=http%3A%2F%2Fmedia.psu.com%2Fmedia%2F13-03-13-21-18-08-8084%2F13-03-13-21-18-08-8084-ss-8.jpg

عنوان Sniper Elite 3 در سال ۲۰۱۳ میلادی معرفی شد و قرار است در تاریخ ۱ جولای بر روی PS4 ، Xbox One ، Xbox 360 ، PS3 و PC عرضه شود. بار دیگر داستان بازی در دوران جنگ جهانی دوم روایت می شود اما اینبار لوکیشن اصلی بازی قاره ی آفریقا است. جایی که در عناوین مربوط به جنگ جهانی درباره ی آن کمتر پرداخته شده است اما باید بدانید که جبiه ی اصلی درگیری ارتش ایتالیا به رهبری بنیتو موسولینی با نیرو های متفقین در این منطقه بوده است و حال شما در نقش یک تک تیرانداز نیروی متفقین سعی دارید بر متحدین پیروز شوید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید