تصویری جدید از عنوان Get Even منتشر شد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۳

به تازگی استودیو The Farm 51 تصویری جدید از عنوان Get Even منتشر کرده است که می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

این تصویر در فیسبوک رسمی این استودیو منتشر شده است. همچنین این استودیو اعلام کرده است که باید به زودی منتظر اطلاعات جدیدی از بازی Get Even باشیم.

http://8pic.ir/images/71240450261888943655.jpg

تیم سازنده وعده داده است که در این بازی مرز میان بخش تک نفره و چند نفره از بین خواهد رفت. همانطور که در بخش تک نفره عناوین دیگر با هوش مصنوعی و در بخش چند نفره با بازیکنان دیگر رو به رو می شوید در Get Even چنین مرزی وجود ندارد و نمی توانید بفهمید که دشمن شما یک هوش مصنوعی می باشد یا بازیکن دیگری است. طبق گفته های تیم سازنده داستان بازی از دو روایت در هم تنیده و به هم مرتبط تشکیل شده است در طول بازی شما شاهد مبارزات انتخابی خواهید بود و می توانید شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین در طول گیم پلی بازی امکانات تازه ای مانند استفاده از گوشی های هوشمند برای دستور دادن به سایر هم تیمی ها وجود دارد در حالی که خود شما نیز در حال مبارزه هستید. در تریلر جدید منتشر شده از بازی شاهد یک گروگان گیری می باشیم که تیم مورد نظر که احتمالا عضو نیرو های ویژه هستند برای آزاد سازی گروگان اقدام می کنند.

عنوان Get Even که در سبک شوتر می باشد، طبق اعلام استودیو سازنده بازی یعنی The Farm 51 در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم PC و هم چنین دو کنسول نسل هشتمی PS4 و XBOX ONE منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید