2 تصویر جدید از Tom Clancy’s The Division منتشر شد : از تماشای گرافیک بازی لذت ببرید

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۹

پس از اینکه دیروز یک تصویر جدید از عنوان Tom Clancy’s The Division منتشر شد، امروز بار دیگر یوبی سافت دست به انتشار دو تصویر جدید از این بازی زد که گرافیک فوق العاده ی بازی را به تصویر می کشد.

یکی از این تصاویر از محیط بسته و دیگری در محیط باز است و به این ترتیب می توان افکت های گرافیکی این دو محیط را با هم مقایسه نمود. طبق اعلام یوبی سافت این عنوان در E3 2014 بار دیگر دارای نمایش خیره کننده ای خواهد بود.

شاید نام سه شنبه سیاه را تا به حال شنیده باشید، روزی که ایلات متحده ی آمریکا دچار یک رکود اقتصادی شدیدی شد و خبر آن مثل یک بمب در جهان پیچید. اما در The Division شما یک روز سیاه دیگر خواهید داشت یک جمعه ی سیاه. در سال ۲۰۰۱ میلادی دولت ایلات متحده ی آمریکا تصمیم گرفت تا یک عملیات بی سابقه به نام ” زمستان تاریک ” را اجرا کند. عملیاتی که شبیه ساز یک حمله ی بیوتروریستی بود و قصد داشت تا عکس العمل مقامات در مقابل این حمله و همچنین واکنش مردم را ارزیابی کند . این حمله که منتقدان فراوانی نیز داشت سرانجام عملی شد و به هر صورت به پایان رسید اما بیایید طوری دیگر به این مسئله نگاه کنیم ، اگر این عملیات با مشکل مواجه می شد و ویروس مورد نظر تمامی مردم را آلوده می کرد ، چه اتفاقی می افتاد ؟ داستان The Division نیز دقیقا بر اساس همین نظریه نوشته شده است . پس از آلوده شدن مردم شهر نیویورک به این ویروس ، تمامی راه های ارتباطی بیرون به این شهر قطع می شود و به نوعی این شهر به یک قسمت جداگانه از بقیه خاک آمریکا تبدیل می گردد . سازندگان این عنوان برای یافتن داستان مناسب حدود ۳ ماه به مطالعه و تحقیق پرداختند تا در نهایت به این داستان رسیدند ، داستانی تاریک که می خواهد شکنندگی انسان را به وضوح به تصویر بکشد . پس از پخش شدن ویروس سهام بورس و شرکت ها به شدت سقوط می کند و قرنطینه صورت می گیرد . تنها سه هفته پس از این وقایع افراد باقی مانده محکوم می شوند تا در این شرایط بد زندگی کنند ، شرایطی که دیگر رنگ و بوی آخر الزمانی به خود گرفته است و امیدی برای ادامه ی زندگی وجود ندارد .

شما می توانید اولین نگاه به این بازی را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید