Microsoft در حال کار بر روی یک فرانچاز بزرگ و جدید است

۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۲:۴۸

به نظر می آید که چرخ های مایکروسافت در حال چرخیدن است. خبرهایی از ساخته شدن فرانچایز بازی بزرگی برای کنسول این شرکت شنیده می شود. هنوز خبرهای زیادی در این مورد شنیده نشده، اما مایکروسافت به دنبال استخدام یک طراح هنری است

 اعلامیه ی این شرکت به شرح زیر است:

” Microsoft Studios به دنبال یک طراح هنری ارشد برای کار بر روی یک فرانچایز بازی بزرگ است. این طراح ارشد باید سابقه ی کار در صنعت بازی سازی را داشته باشد و نه تنها بتواند از نظر گرافیک و کیفیت بازی را در سطح بالایی قرار دهد، بلکه باید توانایی تعریف استاندارد و نوآوری و به وجود آوردن طرح های وسیع در این استودیو را داشته باشد.

از دیگر قابلیت های مورد نیاز در این فرد می توان به قدرت مدیریت هنرمندان و کارگردان های هنری بازی و بهتر کردن کیفیت کار استودیو، ایجاد گفتگو و همفکری در مورد قابلیت های افراد، توانایی کار کردن با تیم داخلی ساخت بازی و همکارهای خارج از استودیو و در نهایت قابلیت مدیریت در شرایط اشاره کرد. ”

 

نکته ی مهم این آگهی، مطالب نوشته شده در آن نیست. نکته ی مهم این است که هرگاه مایکروسافت کسی را برای کار در استودیو های خود استخدام کرده، این افراد را برای کار بر روی فرانچایز های بزرگ و قدیمی خود مانند Forza, Halo, Gears, Fable و یا عنوان مشابهی استخدام کرده است. اما به نظر می رسد که اینبار مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای ساخت یک فرانچایز تازه و جدید است. به نظر می رسد که این آگهی کار جدا از آگهی بودن، یک خبر بزرگ از پروژه ای جدید و معرفی نشده از مایکروسافت است. در ادامه ی این آگهی آمده است که این شرکت نیاز به کسی دارد که در زمینه ی طراحی 3 بعدی و 2 بعدی استاد باشد. این جمله می تواند گویای این باشد که بازی تلفیقی از این دو استایل خواهد بود.

کنفرانس E3 روز به روز در حال نزدیکتر شدن است. به نظر می رسد که این خبرها و اعلامیه ها با این مساله نامرتبط نباشد. باید منتظر ماند و کنفرانس شرکت مایکروسات را با دقت دنبال کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید