گیفت کارت
گیفت کارت

یک منبع داخلی درباره آپدیت 1.7 کنسول PS4، ویژگی های که افزوده خواهد شد و Uncharted 4 می گوید

...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۷

یک منبع داخلی درباره آپدیت 1.7 کنسول PS4، ویژگی های که افزوده خواهد شد و Uncharted 4 می گوید. این طور که به نظر می رسد، Uncharted 4 در E3 نمایشی از گیم پلی خواهد داشت.

کاربری به نام Tidux در توییتر، که با منابعی در داخل شرکت سونی در ارتباط است، حرف هایی راجب آپدیت 1.7 کنسول PS4، پشتیبانی از MP3، و Uncharted 4 زده است. او در ابتدا راجب پشتیبانی از پخش MP3 صحبت کرده، و گفته است که:

پشتیبانی از پخش MP3 برای PS4 هم اکنون در خود شرکت سونی در دسترس می باشد، اما هنوز مطمئن نیستم که چه موقع در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

درمورد آپدیت 1.7 نیز او گفته است که:

ویژگی های معرفی نشده ای از سوی سونی برای آپدیت 1.7 وجود دارد، اما نمیدانم که آیا این ویژگی ها به نسخه نهایی نیز اضافه خواهند شد یا خیر.

و در مورد Uncharted 4 نیز او گفته است که:

ما حتما شاهد نمایشی از گیم پلی این عنوان در E3 2014 می باشیم. Uncharted 4 نزدیک به سه سال در دست ساخت بوده و هنوز مراحل ساخت آن به پایان نرسیده است.

هنوز هیچ اعلامیه رسمی ای از سوی سونی در رابطه با این موارد منتشر نشده است و تا آن موقع، همه این حرف ها یک شایعه تلقی می شوند، اما سخت است که سخنان Tidux را نادیده گرفت، زیرا او کسی است که قبل از اعلام رسمی سونی اطلاعاتی را  از رابط کاربری PS4 فاش کرده بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید