عنوان Minecraft Realms از هم اکنون در آمریکای شمالی در دسترس است

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۷

طبق آخرین گزارش از سوی شرکت سازنده این بازی، عنوان Minecraft Realms از هم اکنون در آمریکای شمالی منتشر گردیده و در دسترس است. این خبر برای اولین بار توسط Mojang به صورت رسمی اعلام شد.

عنوان Minecraft Realms بازی هیجان انگیز در هاست های فوق العلاده قسمت آنلاین بازی را فراهم می سازد. در این قسمت و این هاست ها شما می توانید به صورت کاملا رایگان با دوستان خود در ماموریت های مختلفی شرکت کنید. همچنین این قسمت از بازی شامل چندین مینی گیم جذاب هم برای طرفداران Minecraft Realms می شود.

سرورهای قسمت آنلاین بازی Minecraft Realms همیشه در دسترس و روشن هستند. اگر مشکلی و یا خللی در سرورها رخ دهد خیلی سریع سرورها رسیت خواهند شد و به روند معمولی خود ادامه خواهند داد.

هم اکنون فقط نسخه PC عنوان Minecraft Realms در آمریکای شمالی در دسترس است، ولی باز با این حال شرکت سازنده قصد عرضه بازی در ماه های آینده برای دیگر پلتفرم ها را دارد.

عنوان Minecraft Realms در تمامی کشورهای مختلف آمریکای شمالی قابل تهیه می باشد. برای مشاهده لیستی از کشورهایی که عنوان Minecraft Realms در آن ها موجود است به این لینک مراجعه کنید. عنوان Realms با قیمت 13$ به مدت یک ماه قابل تجربه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید