Watch Dogs دارای 40 ویژگی در بخش رانندگی است : بازی بیش از 100 مینی گیم دارد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۲

سرانجام دیروز بود که یوبی سافت شروع به انتشار سیلی از اطلاعات جدید از عنوان جهان آزاد خود یعنی Watch Dogs کرد و هر لحظه اطلاعات جدید تر و شگفت انگیز تری از این بازی منتشر می شود. Jonathan Morin سرپرست تیم سازنده ی بازی طی مصاحبه با سایت فرانسوی Gamersyde نکات جدیدی از این بازی را فاش کرد.

من فکر می کنم حدود 40 ویژگی و قرارداد منحصر به فرد در بخش رانندگی Watch Dogs وجود دارد به طوری فشار زیادی بر بازیکنان در این بخش وارد می شود و آن ها گمان می کنند که در حال انجام یک بازی ریسینگ هستند. در واقع ما کاری کرده ایم که تنها بخش رانندگی این بازی به خودی خود یک عنوان ریسینگ باشد. همچنین ما تعداد خوب و قابل توجه ای از مینی گیم ها را در بازی قرار داده ایم که از جمله ی آن ها می توان به بازی های کلاسیک پوکر و شطرنج و برخی از پازل ها اشاره کرد که به طور کلی تعداد این مینی گیم ها بیش از 100 عدد است. آیدن می تواند با تلفن همراه خود به فرکانس های صوتی گوش دهد و استفاده بیش از حد از این ویزگی باعث می شود وی دچار توهم شود ( وی از پاسخ به این سوال که آیا این توهمات باعث دیدن زامبیو موجودات عجیب در بازی می شود، خودداری کرد ). شما می توانید حتی از تلفن همراه آیدن در مینی گیم ها نیز استفاده کنید و با استفاده از برخی اپلیکیشن های آن، راه برنده شدن بازی را بیابید و پول خوبی به دست آورید اما اگر مدت زیادی این کار را تکرار کنید دیگران متوجه تقلب شما خواهند شد و آن جا است که یک درگیری دیوانه وار را تجربه خواهید کرد. در بازی سفر های دیجیتالی نیز وجود دارد برای مثال می توانید با هک کردن دوربین ها و رفتن از یک دوربین به دوربین دیگر در حالی که شرق شیکاگو هستید، غرب آن را مشاهده کنید.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید