گیفت کارت
گیفت کارت

موتور قدرتمند Unreal Engine 4 کاملا از SteamOS, Linux, PS4 و Xbox one پشتیبانی می‌کند

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۳

آپدیت ورژن 4.1 موتور قدرتمند Unreal Engine 4 این اجازه را به موتور می دهد که کاملا از SteamOS و Linux پشتیبانی کند. به احتمال زیاد در سیستم عامل های قبل پشتیبانی اندروید و IOS هم وجود دارند. همچنین با این آپدیت بازی های جدیدتری به راحتی اجرا خواهند شد. برنامه نویس های C++ از هم اکنون در حال استفاده از این موتور برای ساخت بازی های جدید شرکت Epic Games هستند.

این آپدیت جدید همراه با بیشتر از 100 امکانات جدید در زمینه ارتباطات است. همانطور که اعلام شده بود هم اگر قصد رای دادن به عنوان بعدی Epic Games را دارید می توانید به وب سایت رسمی این استودیو بازی سازی مراجعه کنید.

همچنین این موتور قدرتمند کاملا از بازی های شوتر اول شخص با حالت مجلل پشتیبانی می کند. یکی از بازی های بعدی شرکت Epic Games در هم این سبک است، که به احتمالات زیاد فقط برای کنسول های PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

اگر قصد یافت اطلاعات بیشتری در مورد آپدیت نسخه 4.1 موتور Unreal Engine 4 را دارید می توانید به Unreal Blog مراجعه کنید. همچنین به زودی در شبکه ی Twitch channel امروز ساعت 2pm منتظر خبر رسمی این آپدیت و پشتیبانی های جدید موتور URE4 باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید