گزارشی کوتاه از Blizzcon 2010

۵ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۵

Blizzcon امسال با سر وصدای زیاد آغاز شد و بلیزارد در آن جزئیات  بیشتری در مورد Diablo III و Cataclysm قسمت جدید بازی World of Warcraft بازگو کرد. همچنین از ساخت DotA برای Starcraft که گرافیک و چهره زیباتری از نسخه Warcraft آن خواهد داشت خبر داد.

به نوشته ی سایت سایبرگ :

Chris Metzen قائم مقام ساخت و توسعه بلیزارد نطق اصلی بلیزکان را انجام داد و پس از شوخی بسیار با حاضرین و ارائه برخی آمار نظیر 20 سال قدمت و 12 میلیون بازیکن WOW، برخی از اخبار مربوط به قسمت جدید بازی WOW را اعلام کرد

Cataclysm قرار است در تاریخ 7 دسامبر سل جاری وارد بازار شود البته بازیکنان و علاقمندان می تواند چند روز زودتر بازی را دانلود کنند.  شما هم می توانید از طریق فروشگاه سایت بازی را پیش خرید کنید.

همچنین Metzen در مورد آخرین کلاس بازی Diablo iii گفت. پیش از این چهار کلاس بازی اعلام شده بود و آخرین کلاس هم در این سخنرانی با نمایش فایل ویدیویی بسیار چذاب و باکیفیتی بازگو شد. کلاس Demon Hunter بین کلاس قدیمی RPG و Vampire Hunter قرار خواهد داشت و از اسلحه Range مانند تیر و کمان استفاده خواهند کرد.

Metzen همچنین اعلام کرد Diablo III امکان PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) را خواهد داشت و بازیکنان می توانند بصورت یک به یک و یا سه به سه در مقابل یکدیگر قرار گیرند.

طرفداران Starcraft 2 نیز بی بهره نماندند هر چند بلیزارد در مورد قسمت های آینده Starcraft 2 چیزی نگفت ولی از نقشه های جدیدی که برای SC2 ساخته خواهد شد خبر داد: Auir Chef و Left 2 Die که از روی Left 4 Dead ساخته خواهد شد و Blizzard DotA  از روی نقشه معرف و پرطرفدار Defense of the Ancients وارکرفت ساخته خواهد شد.

افتتاحیه

تورنمنت استراتژی همزمان

دیوانگان بلیزاردی...!!

برندگان واقعی دنیای وارکرافت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید