گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی: آلبوم بازی The Unfinished Swan

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۰

بازی های مستقلی وجود دارند که ارزششان با عناوین AAA برابری می کند، خلاقیت در این گونه بازی ها حرف اول را می زند. موسیقی این بازی ها هم جالب است، ممکن است خبری از ارکستر های حماسی و بزرگ در اندازه های Skyrim نباشد اما کسانی که وظیفه تهیه موسیقی برای این بازی ها را به عهده دارند نیز باید افراد خلاقی باشند. موسیقی بازی The Unfinished Swan نیز از این دسته موسیقی ها است.

The Unfinished Swan بازی مستقلی است که به صورت انحصاری بر روی شبکه Playstation Network برای کاربران PS3 قرار داده شده است و ماجرای پسری به نام Monore را روایت می کند که در یک دنیای سفید به دنبال “قو” که از نقاشی اش فرار کرده است می گردد.

موسیقی این بازی را Joel Corelitz تهیه کرده است. از نقاط جالب موسیقی این بازی، نزدیکی آن به حال و هوای کودکانه است. اکثر ساز هایی که در تهیه موسیقی این بازی استفاده شده اند حس شادی و ماجراجویی را القا می کنند و دیگر خبری از قطعات تاریکی که تا به حال می شنیدید نیست.  قطعات این آلبوم با ترکیب آواهای مجازی و ساز های خانواده String (ویولون، ویولا، چلو و …) تهیه شده اند که ساز های زنده آن را گروه Nashville Music Scoring در استودیو معروف Ocean Way ضبط کرده اند.

Joel Corelitz

The Unfinished Swan

Monore’s Story

Empty City

The Watchtower

The King’s Dream

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید