گیفت کارت
گیفت کارت

تعداد ماموریت های Watch Dogs فاش شد : 39 ماموریت داستانی در بازی وجود دارد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۰

به تازگی در فروم NeoGAF که سابقه ی طولانی در فاش کردن جزئیات عناوین مختلف داشته است، تعداد تمامی مراحل موجود در بازی Watch Dogs فاش شده است که بر اساس آن بخش داستانی دارای 5 بخش می باشد که مجموع مراحل این 5 بخش، 39 ماموریت است و در کنار این 100 ماموریت فرعی نیز در بازی وجود دارد.

در زیر می توانید جزئیات و تعداد ماموریت های موجود در این بازی را مشاهده کنید :

Main Missions (#s are the amount of main missions per act)
Act I – 9
Act II – 15
Act III – 6
Act IV – 8
Act V – 1

Side Missions
Criminal Convoys – 18
Crimes Detected – 20 (there are actually more than 20, but 20 is all you need to count toward the 100%)
Fixer Contracts – 40
Gang Hideouts – 15

Investigations
Human Traffic – 11
Burner Phones – 8
QR Codes – 17
Missing Persons – 7
Weapons Trade – 10

Collectables
Song Sneak – 23
Privacy Invasion – 30
ctOS Towers – 13
ctOS Breach – 16
City Hotspots – 100
Audio Logs – 10

Watch Dogs بر مبنای ایده های جدید بنیان گذاری شده است و المان های موجود در بازی کاملا جدیدی می باشند و نمونه ی آن ها تا کنون در هیچ بازی رایانه ای مطرح دیگری دیده نشده است. مهم ترین و البته جدید ترین ایده ای که در بازی وجود دارد قابلیت هک کردن است، چیزی که در اولین نمایش بازی به خوبی به تصویر کشیده شده بود و توانست خود را به عنوان المان اصلی گیم پلی و حتی داستان بازی مطرح کند. شخصیت اصلی بازی یک هکر با تجربه و البته زخم خورده به نام Aiden Pearce می باشد که قرار است از قدرت اصلی خود یعنی هک کردن در جهت انتقام گرفتن استفاده کند. Watch Dogs یک عنوان Open World است که شما را به یکی از بزرگ ترین شهر های آمریکای شمالی یعنی شیکاگو می برد، جایی که همه چیز توسط سیستم های نظارتی فاسد کنترل می شود و این جا است که باید یک قهرمان خیزش کند و شهر را از خفقان نجات دهد اما Aiden قهرمانی نیست که شما انتظار آن را خواهید داشت.

Watch Dogs قرار است بر روی PS4 با ۶۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا شود. همچنین نسخه ی PC بازی نیز با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید