گیفت کارت
گیفت کارت

Epic Games از عنوانی بهره گرفته از نسل بعدی گرافیک رونمایی خواهد کرد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۳

خیلی وقت است که شرکت Epic Games در حال کار بر روی عناوینی به صورت پنهانی است. از آخرین پروژه های آشکار این شرکت می توان ساخت محتویات اضافی برای بازی Frontline را نام برد. همچنین موسس این استودیو آقای Tim Sweeney از بازی جدید دیگری که بهره گرفته از نسل بعدی گرافیک است رونمایی کرد.

طبق گفته های ایشون در EDGE، آقای Sweeney گفت: ” عنوان بعدی که توسط شرکت ما عرضه خواهد شد بهره گرفته از گرافیک فوق العلاده ای البته مثل همیشه است. ”

بازی های جدید دیگر در حال توسعه با موتور قدرتمند Unreal Engine 4 هستند، که هنوز تعداد بسیاری از آن ها به صورت رسمی تایید نشده است. به زودی شاهد تعداد زیادی بازی جذاب از سوی ما با گذشت زمان خواهید بود.

به عنوان یک سازنده بازی آقای Sweeney اعلام کرد، که آن ها مثل همیشه با تجربیاتی عالی که تاکنون داشته اند جلو می روند. به نظر می رسد این نسل شامل سه عنوان حالت triple-A می شود که هم اکنون توسط ایشون و شرکت Epic Games در حال توسعه است. دلیل اینکه سه بازی به عنوان برترین شناخته شده اند هنوز معلوم نیست. به نظر می رسد که نسبت به پروژه های قبلی این شرکت، در این چندین بازی جدید بودجه به مقدار زیادی کسب و فراهم شده است. من فکر می کنم با این امر می توانیم به نسل بعدی سری بازی های triple-A نزدیک تو شویم.

هنوز هم عنوان اصلی و بزرگ شرکت Epic Games معلوم نشده است. طبق شایعات و اخبار گذشته به نظر شما چه بازی ای در حال ساخت است ؟! پولی که برای این عنوان در حال خرج است به نظر می رود برای آزمایش دموی بازی‌های Infiltrator و Samaritan این کمپانی است. هم اکنون فقط می توان منتظر اخبار و اطلاعا ت جدید از سوی شرکت Epic Games ماند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید