بسته الحاقی Paper Trail به عنوان inFamous: Second Son قدرت‌های جدیدی اضافه نمی‌کند

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۵

چندی پیش شرکت Sucker Punch به صورت رسمی بسته الحاقی 6 قسمتی Paper Trail برای عنوان inFamous: Second Son را تایید کرد. این بسته الحاقی به عنوان inFamous: Second Son هیچ قدرت ها توانایی های بیشتر و جدیدی برای به اتمام رساندن مراحل DLC جدید بازی اضافه نمی کند.

زمانی که شرکت Sucker Punch این بسته الحاقی را به صورت رسمی برای این عنوان تایید کرد، پلیرها متوجه شدند که همراه با این DLC یک ماسک paper rabbit و چهار لباس جدید هم دریافت می کنند. قابل ذکر است که این لباس و ماسک به بازی اضافه خواهد شد و به هیچ وجه به صورت زنده و یا واقعی برای اهدای به خریداران نیست. همچنین از دیگر اخبار مهم اضاقه نشدن هیچ قدرت اضافی توسط این بسته الحاقی به بازی است، که این امر اندکی موجب ضعف در پیشرفت بازی خواهد شد.

Sucker Punch در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد :

بسته الحاقی Paper Trail قوف العلاده خواهد بود. ساختن قدرت و توانایی های جدید برای بازی زمان زیادی می خواهد، حتما در آینده برای انجام چنین کاری برنامه ریزی خواهیم کرد. امیدواریم از این محتویات اضافی برای عنوان inFamous: Second Son  لذت ببرید.

زمانی که بازی inFamous: Second Son به صورت رسمی منتشر شد ما با خود فکر می کردیم، که این عنوان جزء بدترین سری بازی های در فرانچز inFamous خواهد بود. ولی هم اکنون با این محتویات اضافی و نمرات و موفقیت خوب بازی به نظر می رسد که کاملا اشتباه می کردیم.

0
0