فصل نهم عنوان Star Trek Online از هم اکنون در دسترس است

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۰

چندی پیش بالاخره پس از گذشت مدت ها فصل نهم و همچنین محتویاتی اضافی برای بازی Star Trek Online منتشر شد. طبق محتویات و این فصل جدید، شما داستانی جدید را با کاپیتان Janeway و افرادان وفادار او با نام گروه starship Voyager تجربه می کنید.

Tim Russ سفینه های فضایی خود را به فضا فرستاده. از چندین افراد وفادار او می توان Tuvok و برخی از پلیس ها و ماموران گروه Voyager را نام برد. شما در بازی حدود 8472 نوع مپ، ماموریت و فضا پیماهای جدید مشاهده خواهید کرد، البته با اضافه کردن فصل نهم و محتویات جدید قادر خواهید بود از این امکانات در عنوان Star Trek Online بهره مند شوید.

تمامی ماجراها بنار بر داستان و ماموریت های Delta Quadrant نیست. در فصل نهم شما جنگ و مبارزاتی با Federation versus Klingon خواهید داشت.

دیگر آپدیت و محتویات اضافی که همراه با این فصل جدید منتشر شدند باعث تغییر به سیستم reputation و اضافه شدن کیت های کمبات زمینی ( ground combat kits )، مرحله های جدید قسمت single-player، تنظیمات بهتر برای ویرایش کرکتر و  Spacedock ای با نام overhaul to Earth می شود. به زودی لانچ تریلری رسمی این فصل هم از سوی شرکت سازنده برای عنوان Star Trek Online منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید