گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه : آپدیت Firmware نسخه 1.7 کنسول PS4 برای عرضه در ماه آوریل برنامه ریزی شده است

۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۱

خیلی وقت است که شرکت معروف سونی در مورد آپدیت جدید کنسول PS4، یعنی آپدیت شماره 1.7 که مربوط به ارتقا Firmware می شود ساکت است. این آپدیت جدید همانطور که می دانید به شما این اجازه را می دهد که از صفحه نمایش خود یا صفحه نمایش در هنگام بازی کردن، با کمک یک USB Media تصاویر و ویدئو های جالبی بگیرید. همچنین شما می توانید با کمک نرم افزار SHAREFactory این ویدئو و تصاویر را ویرایش کنید و یا HDCP را غیر فعال کنید.

از الان تا آخر ماه آوریل فقط یک هفته باقی مانده، و هم اکنون مقدار زیادی کاربر و طرفدار برای آپدیت بعدی و جدید سونی برای کنسول PS4 لحظه شماری می کنند. مطابق با گفته های یکی از کارمندان این شرکت Tidux، این اتفاق رخ خواهد داد.

The internal target to release the FW 1.7 in April still applies.

It’s 30 days in April.

یکی از هدف های اصلی برای عرضه آپدیت 1.7 ماه آوریل است.

این آپدیت و بهینه ساز در روز 30 آوریل عرضه خواهد شد.

به نظر می رسد که این کارمند داخلی شرکت سونی زیاد با خود شرکت هماهنگ نیست، زیرا پس از اعلام این خبر ازسوی Tidux بر روی وب سایت، سونی ژاپنی آن را پاک کرد. فقط 13 روز دیگر تا پایان این ماه مانده و هنوز هم شرکت سونی در مورد عرضه این آپدیت جدید در روز 30 ماه آوریل چیزی به صورت رسمی اعلام نکرده.

Tidux به احتمال زیاد از حوادثی که در شرکت سونی رخ می دهد اشکار است و خبر دارد. با لیک و اعلام چنین اطلاعاتی در مورد آپدیت بعدی کنسول PS4 به احتمال زیاد سونی این فرد را اخراج و یا جریمه خواهد کرد. ولی جای ذکر است که هنوز این اتفاق هم رخ نداده است. مطمئناً ما باید سخنان چنین کارمند ساده ای را شایعه فرض کنیم، ولی نباید باز با این حال از احتمالاتی خاص چشم پوشی کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید