باز هم تصاویر و ویدئو جدیدی از عنوان Destiny منتشر شد

...
۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۱

علاوه بر تصاویر و ویدئو هایی که در پست های قبلی منتشر شدند، ۳ تصویر و یک ویدئو دیگر نیز از عنوان Destiny منتشر شده است.

۳ تصویر جدید دیگر و یک ویدئو نیز باز از عنوان Destiny منتشر شد.

عنوان Destiny در سبک شوتر اول شخص می باشد و توسط همان استودیویی که سری محبوب Halo را به وجود آورد، Bungie، ساخته می شود. این عنوان قرار است در ۹ سپتامبر سال ۲۰۱۴ بر روی کنسول های نسل هفتمی PS3 و Xbox 360، و بر روی کنسول های نسل هشتمی Xbox One و PS4 منتشر شود. هنوز خبری از انتشار Destiny بر روی PC منتشر نشده است. به احتمال زیاد، یک نسخه بتا از این عنوان در تابستان منتشر می شود. در ادامه شما می توانید تصاویر منتشر شده را تماشا کنید. برای دیدن تصاویر در اندازه ای بزرگ تر بر روی آن ها کلیک کنید.

البته فقط تصاویر جدید می باشند و ویدئو منتشر شده در واقع تلفیقی از عکس های قبلی بازی می باشد. شما از این لینک می توانید عکس های قبلی و از این لینک می توانید ویدئو های قبلی را مشاهد کنید.

برای دید تصاویر در اندازه ای بزرگ تر بر روی آن ها کلیک کنید.

DTG_Gaudian_Hunter

DTG_Gaudian_Titan

DTG_Gaudian_Warlock

 

 

[jwplayer mediaid=”148256″]

Destiny

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • hunter گفت:

  :yes: من که خیلی با این بازی حال میکنم

 • hunter گفت:

  هی هی هی
  هی روزگار!باز هم کم لطفی کاربرا.انگار تو دنیا فقط چند تا بازی بیشتر وجود نداره که هر چی نظره واسه اوناست!!!!
  اگه همینطور پیش بره دیگه گیمفا تنوع خبریشو از دست میده.چون هیچ نویسنده ای حاضر نیست کلی زحمت بکشه اخبارو از دهن شیر بکشه بیرون بعد باید از فیلتر انجمن گیمفا بگذره که مبادا از سایت های فارسی زبان کپی برداری شده باشه (تا اونجایی که من خبر دارم) تا خبر تو سایت گیمفا گذاشته بشه و بعدشم با کم لطفی دوستان روبه رو میشه.این واقعا درسته؟من هم بودم میرفتم سراغ خبرای پرطرفدار مثل اخبار بازی واچ داگز و کال اف و…
  نمیگم این نویسندگانی که این خبرا رو می ذارن زحمت نمیکشن نه منظورم اینه که اگه از امثال خبر بالا حمایت نشه کم کم گیمفا اعتبار و تنوع اخبارشو از دست میده.