پیش خرید فوق العاده ی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در فروشگاه GOG آغاز می شود

۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱

مدیر ارشد استودیو CD Project Red، آقای Marcin Iwinski در این مورد گفت: ” فقط همین را می توان بگویم که این خرید فوق العاده خواهد بود”

به نظر می رسد که اگر شما بازی The Witcher 3: Wild Hunt را از فروشگاه رسمی استودیو CD Projekt Red، یعنی GOG خریداری کنید، امکانات جالبی به دست خواهید آورد. با توجه به گفته های مدیر ارشد این استودیو، امتیاز پیش خرید این بازی از فروشگاه اختصاصی استودیو بی نظیر خواهد بود. وی این خبر را در اکانت شخصی توئیتر خود داد، اما از جزئیات بیشتری از این امکانات جالب ارائه نداد.

پیش فروش Witcher 3 هنوز در این فروشگاه آغاز نشده است. شرکت CD Projekt Red یکی از مخالفان سرسخت قفل DRM نیز هست. پس می توان گفت یکی از امکانات بی نظیر این بازی در هنگام خرید بازی از سایت این استودیو، نبود قفل DRM برای کاربران کامپیوتر شخصی است.

این بازی برای عرضه در پاییز امسال برنامه ریزی شده بود اما اخیرا استودیو سازنده ی بازی، تاخیری برای عرضه ی این بازی اعلام کرده است. طبق اعلامیه های این استودیو، بازی در ماه فوریه، یعنی در دی یا بهمن ماه عرضه می شود. این بازی در کنار نسخه ی کامپیوتر، برای کنسول های Xbox One و PS4 هم عرضه خواهد شد. Marcin Iwinski پیش از این گفته بود که ارائه ی این بازی برای Xbox 360 و ps3 همراه با حفظ کیفیت بازی غیر ممکن خواهد بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید