توسعه و ساخت فیلم بعدی Resident Evil از هم اکنون آغاز شد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۲

همانطور که می دانید سری بازی های Resident Evil تا اکنون جزء طولانی ترین عنوان ها در زمینه گیم بوده است. به نظر می رسد در این سری ادامه دار و طولانی سری ای جدید در زمینه فیلم هم در راه است. فیلم Resident Evil به نویسندگی و ساخت Paul W.S. Anderson منتشر شد. چندی پیش ایشون فیلمی جدید از سوی Resident Evil را هم تایید کردند.

مطابق با گفته های آقای Paul W.S. Anderson در فستیوال فیلم Beijing International، سری جدید فیلم Resident Evil با دنبال کردن داستان Resident Evil 6 ساخته و عرضه خواهد شد. همچنین نویسندگی و ساخت این فیلم از هم اکنون هماهنگ با زمان آغاز فستیوال فیلم Beijing International شروع شده است.

به غیر از شروع ساخت و نویسندگی فیلمی جدید از Resident Evil، آقای Anderson اطلاعاتی جدید از سوی فیلم جدید اعلام کردند. مخصوصا در مورد شخصیت اصلی این فیلم، ( خانم Li Bingbing ). در این فیلم جدید هم باری دیگر Li Bingbing حضور خواهند داشت که ادامه دهنده داستان با شخصیت Ada Wong است. ظاهر ایشون تا حدودی همانند فیلم قبلی در سال 2012 با نام Resident Evil: Retribution است. قابل ذکر است که فیلم جدید از حالت 3 بعدی کاملا پشتیانی می کند. همچنین آقای Anderson اضافه کردند به دلیل پیشرفت و افزایش قدرت Resident Evil، فیلم جدید با نام Resident Evil: Rising منتشر خواهد شد.

به زودی منتظر اطلاعاتی جدید از سوی فیلم بعدی Resident Evil و فرانچز این بازی توسط شرکت کپکام و آقای Paul W.S. Anderson باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید