مشخصات سخت افزاری کنسول NVIDIA Shield 2 در AnTuTu benchmark آمد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۷

این کنسول دستی از پردازنده ی Tegra K1 و 4 گیگابایت رم استفاده خواهد کرد. به نظر می رسد که رزلوشن تصویر این کنسول 900p خواهد.

به نظر می رسد که کنسول اندرویدی انویدیا به مرحله ی تست و آزمایش رسیده است. این دستگاه اخیرا در نتایج AnTuTu benchmark دیده شده و مشخصات مربوط به آن نمایش داده شده است. این دستگاه از پردازنده ی 2.5 گیگاهرتزی و چهار هسته ای Tegra K1 CPU استفاده می کند که با 4 گیگابایت رم همراهی خواهد شد. با توجه به رم 512 مگابایتی نسل قبلی این کنسول، و رم 8 گیگابایتی کنسول های نسل جدید، باید دید که این کنسول چه قدرتی می تواند از خود نشان دهد.

رزلوشن نشان داده شده در این تست ها بسیار دلگرم کننده است. این دستگاه با 1440 در 800 پیکسل می تواند کیفیت خوبی داشته باشد. اما هنوز مشخصاتی از سایز صفحه نمایش ارائه نشده است. به نظر نمی رسد که این صفحه نمایش اندازه ای بیش از 6 تا 7 اینچ داشته باشد. نسخه ی قبلی این کنسول صفحه نمایشی بسیار مناسب و 6 اینچی داشت.

پردازنده ی K1 SoC یکی از قوی ترین پردازنده های معرفی شده است. امتیاز 43,851 برای این پردازنده در AnTuTu benchmark به راحتی مشتی بر دهان قوی ترین پردازنده های موبایل، مانند Snapdragon 801 و حتی Snapdragon 805 منتشر نشده خواهد بود. این پردازنده جدا از قدرت، انرژی زیادی نیاز داشته و گرمای زیادی تولید خواهد کرد. باید دید که Nvidia چگونه می تواند توان و گرما را در این کنسول مدیریت کند.

هنوز خبری از زمان عرضه ی این کنسول نیست.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید