نسخه Enhanced Edition عنوان Baldur’s Gate از هم اکنون برای اندروید در دسترس است

۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۱

مطابق با آخرین خبر اعلام شده بر روی App Store، به نظر می رسد که Overhaul Games پورت جدیدی با سبک AD&D RPG و با نام Baldur’s Gate: Enhanced Edition برای سیستم عامل اندروید بر روی Google Play منتشر کرده. شما در بازی برای Forgotten Realms فرا خوانده می شوید و با شمشیر و سلاح خود به سمت دشمنان خود سفر می کنید. بازی شامل کیفیت و سرعت عملکرد تاچ خیلی بهتری نسبت به نسخه های قبلی است.

بازی Baldur’s Gate: Enhanced Edition با قیمت $9.99 همراه با محتویاتی اضافه به فروش می رسد. برای اجرای این بازی شما به اندروید 4.0 و یا بالاتر نیاز دارید. قابل ذکر است که بازی بر روی تبلت ها راحت تر و بهتر اجرا خواهد شد. همچنین فبلت ها هم هدف و وسیله ای خوب برای تجربه این بازی با کیفیت و گرافیک عالی است.

از هم اکنون، مسابقات مختلف بخش آنلاین ( مولتی پلیر ) این بازی شروع شده. این قسمت از بازی تغییرات و پیشرفت های چشم گیری داشته است. همچنین level cap نسبت به نسخه اورجینال و قبلی در قسمت آنلاین برای تمامی بازیکنان برای بازی راحت تر افزایش داده شده است. نسخه Enhanced Edition بازی Baldur’s Gate را از هم اکنون می توانید برای سیستم عامل اندروید خود خریداری فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید