نسخه آزمایشی Fresvii Gaming Cloud توسط استودیو Indie تایید شد

۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۶

امروزه یکی از بهترین و داغ ترین سیستم عامل ها برای بازی کردن سیستم عامل های موبایل است. چندی پیش یک استودیو بازی سازی کوچک با نام indie studios از سرویس و نرم افزار جدیدی برای سیستم عامل های موبایل رونمایی کرد. نام آن Fresvii Gaming Cloud است.

استودیو indie فعلا نسخه بتا ( آزمایشی ) Fresvii Gaming Cloud را معرفی کرده است. این سرویس خدماتی در بخش کمک و مدیریت بازی های خود بر روی گوشی و استودیو بازی سازی Indie را برای شما فراهم می سازد. استودیو سازنده این سرویس، امکانات و Network قدرت مندی را تدارک دیده اند. متاسفانه استودیو Indie این پروژه را تازگی شروع کرده و هنوز سرورهایی برای این سرویس در نظر نگرفته.

Fresvii Gaming Cloud به سازندگان این اجازه را می دهد که، بازی های پیشرفته و عالی را برای سیستم عامل های موبایل ساخته و به صورت رایگان عرضه کنند. قابل ذکر است که استفاده از این سرویس کاملا رایگان است. حتی Fresvii به شما این اجازه را می دهد که به راحتی به هاست و سرورهای بازی مورد نظر خود توسط گوشی متصل شوید. این سرویس ها همراه با امکاناتی عالی است. یکی از این امکانات تایید خیلی سریع هویت کاربری و اکانت شما برای ورود به سرورها  است. در از این برنامه هم می توانید شناسه خود را ویرایش کنید و یا برای خود آواتاری 3 بعدی قرار دهید.

Fresvii Gaming Cloud به زودی برای سیستم عامل های IOS و اندروید منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید