دستگاه آرکید بازی Wreck-it-Ralph با قیمتی فوق العاده بالا به فروش می رود

۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۵

این دستگاه بازی که ظاهری قدیمی و خاطره انگیز دارد با قیمتی 20 هزار دلاری به فروش می رود. تنها بازی این دستگاه، Wreck-it-Ralph است.

Wreck-it-Ralph انیمیشن بسیار جالبی بود. این انیمیشن داستانی زیبا و به یاد ماندنی برای این بازی ساده خلق کرد. اما بعد از مدتی مشخص شد که انیمیشن این بازی، از Easter Egg های جالبی را از بازی های مختلف و معروف لو می دهد. در واقع یکی از دلایلی که بازی بازان از این فیلم استقبال کردند یافتن این Easter Egg ها بود. به هر حال داستان اصلی انیمیشن از بازی قدیمی Wreck-it-Ralph گرفته شده که به تازگی باز هم خبرساز شده است.

شخصی در سایت ebay دستگاه بازی Wreck-it-Ralph، با ظاهری قدیمی برای فروش گذاشته است. اما مساله ی مهم در مورد این دستگاه، قیمت 20 هزار دلاری آن است. این دستگاه تنها در 12 نسخه ساخته و توسط Disney برای فروش قرار داده شده است. این ماشین قدیمی نیست و در سال 2012 ساخته شده است. با این حال طراحی و ظاهر آن با دستگاه های بازی دهه ی نود یکسان است. شرکت دیزنی برای قدیمی تر کردن ظاهر این دستگاه، آن را رنگ و رو رفته و با خش های تعمدی عرضه کرده است. باید گفت که ظاهر قدیمی این دستگاه به شدت باورپذیر است و بر روی آن به خوبی کار شده است. امکان ندارد کسی حدس بزند که این دستگاه در زمانی نزدیکتر از 1995 ساخته شده است.

نمی خواهیم که لذت دیدن این دستگاه و داشتنش را خراب کنیم، اما متاسفانه درون قلب این دستگاه کنسول بازی ASIC قرار ندارد، بلکه این بازی توسط یک PC درون این دستگاه اجرا می شود. با این حال صفحه نمایش این دستگاه CRT بوده و همان حس و حال را به ما می دهد. شاید کسانی که پول زیادی نداشته باشند، هزینه کردن 20 هزار دلار برای این دستگاه را عاقلانه نبینند، اما مطمئنا این دستگاه ها در یک چشم به هم زدن فروش رفته و به یک عنصر جذاب در کلکسیون یک کلکسیونر تبدیل می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید