Batman : Arkham Knight ممکن است تاخیر بخورد : آیا یکی دیگر از رقیبان Watch Dogs نیز کنار می رود؟

۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۵

به تازگی شایعاتی مبنی بر تاخیر عنوان Batman : Arkham Knight منتشر شده است که بر اساس آن ها تاریخ انتشار بازی از سال 2014 به سال 2015 منتقل شده است. این شایعه گویا در جریان نمایشگاه Wondercon منتشر شده است که در آن DC یک تریلر جدید از این بازی در پشت درهای بسته نمایش داده است که در آن تاریخ انتشار بازی سال 2015 ذکر شده است.

اگر Batman : Arkham Knight نیز تاخیر بخورد، یکی دیگر از رقیبان سرسخت Watch Dogs چه در زمینه ی فروش و چه در زمینه ی کسب جوایز کنار خواهد رفت و راه را برای یکه تازی این عنوان باز می کند. با این حال چیزی که تا کنون مشخص و رسمی است این است که این خبر تنها یک شایعه است و Rocksteady تاریخ انتشار بازی را در سایت رسمی خود، همان ۱۴ اکتبر 2014 ذکر کرده است و تغییری ذر آن ایجاد نکرده است.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر نشل خود را به تن خواهد کرد. طبق شایعات Batman : Arkham Knight قرار است در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود و خبری از انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل هفتم نمی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید