600,000 نسخه فروش برای Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۰

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes با وجود عملکرد نه چندان مناسبش در هنگام عرضه، توانسته طی یک ماه گذشته به فروش 600,000 نسخه‌ای دست پیدا کند.

عملکرد نامناسب این بازی با توجه به مدت زمان کم و در نظر گرفتن این موضوع که Ground Zeroes در واقع پیش‌درآمدی برای The Phantom Pain محسوب می‌شود، قابل توجیه بود و کوجیما با اعلام بیانیه‌ای از حقوق این بازی دفاعیات لازم را انجام داد.

با در نظر گرفتن آخرین گزارش ماه آوریل NPD، این بازی توانسته تا به این لحظه رقمی در حدود 278,000 نسخه به فروش رساند و مجموع فروش نسخه‌های نسل بعدی بازی حدود 204,000 نسخه برآورد شده است.

Ground Zeroes در روز لانچ رسمی در ژاپن نیز توانست به 340,000 نسخه فروش دست پیدا کند که مقایسه‌ی این اعداد و ارقام در مقابل فروش Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots آن هم به صورت انحصاری برای PlayStation 3 رقمی ناچیز است. مجموع فروش نسخه‌های دیجیتالی بازی نیز توسط David Gibson در صفحه‌ی توئیتر شخصی وی درج شده است.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain طبق شایعات منتشر شده در اوایل سال 2015 میلادی برای PS4, Xbox One, Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد و نسخه‌ی PC بازی هم‌چنان در اغما به سر می‌برد!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید