شایعه : نسخه PS4 عنوان Resident Evil 7 در E3 معرفی خواهد شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۳

در این روز ها شایعات بسیار و تعجب برانگیز غیر رسمی توسط سری جدید بازی Resident Evil به گوش می رسد. یکی از این شایعات جدید معرفی شدن سری جدیدی یعنی Resident Evil 7 برای کنسول PS4 در E3 امسال است. با این حال خیلی ها هنوز هم این حرف را قبول ندارد و عنوان Resident Evil 7 را بازی ایی انحصاری برای کنسول Xbox one می دانند. تمامی این اخبار در یکی از مقاله های یک وب سایت ژاپنی یافت شد، که این مقاله مرتبط سازی شده با گفته های Sankei Shimbun در روزنامه بوده.

مقاله بیان و اشاره به نسخه PS4 می کرد. همانطور که می دانید شرکت کپکام قصد معرفی بازی های بسیاری در E3 را دارد و همچنین انتظار می رود که یکی از این بازی ها عنوان جدید با نام Resident Evil 7 باشد. اگر خبر داشته باشید، نسخه قبلی یعنی شماره ششم بازی نزدیک به 5.6 میلیون نسخه در تمامی جهان فروش رفت.

مطابق با گفته های مقاله به نظر می رسد که بازی Resident Evil 7 فقط به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی PS4 نیست. با توجه به اینکه مرجع این مقاله هم ژاپنی هست، احتمال مولتی پلتفرم بودن این بازی را هم می توان در نظر گرفت. اشاره کردن به نسخه انحصاری PS4 برای عنوان Resident Evil 7 در ژاپن یک امر طبیعی و خیلی ساده است ولی متاسفانه در دیگر مکان جهان اینگونه نیست.

مطمئنا این اطلاعات در مورد معرفی و انحصاری بودن عنوان Resident Evil 7 شایعه ای پیش نیست. هنوز هم خیلی ها منتظر تایید رسمی سری جدید این بازی را توسط شرکت کپکام دارند. فعلا فقط می توان تا گفته های بعدی آقای Sankei Shimbun در این باره صبر کرد.

0
0