گیفت کارت
گیفت کارت

Massive : تیم ما تنها زمانی که The Division به متای 90 برسد، راضی خواهد شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۵

یکی از بزرگ ترین عناوین سال جاری میلادی، بدون شک عنوان شوتر آنلاین Ubisoft Massive یعنی The Division می باشد که تا کنون با همان تک نمایش خیره کننده ی خود تواسته طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کند. به تازگی آقای David Polfeldt، مدیر کل استدیو Massive، طی اظهار نظر جالبی اعلام کرده که تیم سازنده تنها زمانی که بازی به متای متوسط 90 در متارتیک دست یابد، راضی خواهد شد.

اگر ما اکنون یک چیز بزرگ بخواهیم، آن به اشتراک گذاشتن ساخته ی خود با طرفداران است تا بتوانیم پاسخ شور و شوق آن ها را بدهیم. من فکر میکنم اغلب کسانی که در زمینه ی بازی های رایانه ای فعالیت می کنند دریافت متای بالای 70 را خوب تلقی می کنند اما تیم ما انتظار کسب متای 90 و بیشتر در سایت متاتریک دارد و تنها در این شرایط از کار خود راضی خواهیم بود و این تنها هدف ما است. ما در حال حاضر بهترین و درخشان ترین چشم انداز را برای بازی خود داریم و هر چند استدیو های دیگر نیز در حال ساخت بازی های خود به نحو احسن هستند و این باعث می شود که رقابت در بالاترین سطح خود دنبال شود.

شاید نام سه شنبه سیاه را تا به حال شنیده باشید، روزی که ایلات متحده ی آمریکا دچار یک رکود اقتصادی شدیدی شد و خبر آن مثل یک بمب در جهان پیچید. اما در The Division شما یک روز سیاه دیگر خواهید داشت یک جمعه ی سیاه. در سال ۲۰۰۱ میلادی دولت ایلات متحده ی آمریکا تصمیم گرفت تا یک عملیات بی سابقه به نام ” زمستان تاریک ” را اجرا کند. عملیاتی که شبیه ساز یک حمله ی بیوتروریستی بود و قصد داشت تا عکس العمل مقامات در مقابل این حمله و همچنین واکنش مردم را ارزیابی کند . این حمله که منتقدان فراوانی نیز داشت سرانجام عملی شد و به هر صورت به پایان رسید اما بیایید طوری دیگر به این مسئله نگاه کنیم ، اگر این عملیات با مشکل مواجه می شد و ویروس مورد نظر تمامی مردم را آلوده می کرد ، چه اتفاقی می افتاد ؟ داستان The Division نیز دقیقا بر اساس همین نظریه نوشته شده است . پس از آلوده شدن مردم شهر نیویورک به این ویروس ، تمامی راه های ارتباطی بیرون به این شهر قطع می شود و به نوعی این شهر به یک قسمت جداگانه از بقیه خاک آمریکا تبدیل می گردد . سازندگان این عنوان برای یافتن داستان مناسب حدود ۳ ماه به مطالعه و تحقیق پرداختند تا در نهایت به این داستان رسیدند ، داستانی تاریک که می خواهد شکنندگی انسان را به وضوح به تصویر بکشد . پس از پخش شدن ویروس سهام بورس و شرکت ها به شدت سقوط می کند و قرنطینه صورت می گیرد . تنها سه هفته پس از این وقایع افراد باقی مانده محکوم می شوند تا در این شرایط بد زندگی کنند ، شرایطی که دیگر رنگ و بوی آخر الزمانی به خود گرفته است و امیدی برای ادامه ی زندگی وجود ندارد .

شما می توانید اولین نگاه به این بازی را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید