تریلر بازی: Hitman به موبایل ها خواهد آمد

۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۶

بعد از موفقیت بازی های Final Fantasy, Dragon Quest, The World Ends With You و Deus Ex در موبایل، Square Enix راه را برای یک فرانچایز دیگر باز خواهد کرد.

این بار نوبت به Hitman رسیده است که به دنیای دستگاه های موبایل و تبلت ها وارد شود. این بازی که Hitman Go نام دارید یک بازی ساده و پازل مانند خواهد بود. این بازی دارای ۶۸ مرحله بوده و جدا از اسمی که یدک می کشد، و کارکتر اصلی، ربطی به بازی های هیتمن نخواهد داشت. 

Karsten Lund کارگردان هنری استودیو Square Enix Montreal در مورد این بازی گفت: ” ما می خواستیم که بازی خاص و غیر قابل انتظاری بسازیم. چیزی که تمام بازی Hitman را در ساده ترین شکل ممکن به ما نشان دهد و در عین حال با کلاس باشد، همانند چیزی که مامور بازی ما هست. در کل هیتمن یعنی پشت خط دشمن بودن. شما باید تمامی حرکات خود را برای حل مسائل در نظر بگیرید. تمامی خط اصلی بازی در گرو مخفی ماندن شماست. باید باهوش و ثابت باشید. ما تمامی اجزای Hitman، مانند حواس پرت کردن و اسلحه های متنوع را به ساده ترین شکل ممکن وارد بازی کرده ایم. هدف ما ارائه ی یک بازی تازه، بدون از بین بردن لذت آن بود. محیط بازی چیزی جدید و بکر است و تمامی نیاز های یک قاتل را برطرف خواهد کرد. Hitman GO امروز به صورت جهانی برای گوشی و تبلت های شرکت اپل عرضه شد و به زودی برای اندروید هم عرضه شد خواهد شد.

ممکن است که تجربه ی بازی Hitman در گوشی موبایل جالب باشد، اما باید قبول کرد که بازی کمی عجیب به نظر می رسد. فیلم بازی را ببینید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید