Watch Dogs بر روی Xbox One تجربه ای مشابه با نسخه های دیگر ارایه خواهد داد

۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۶

شایعاتی در مورد کیفیت و رزولوشن عنون جهان آزاد یوبی سافت یعنی Watch Dogs بر روی Xbox One و PS4 منتشر شده بود که بر اساس آن ها نسخه ی Xbox One با کیفیت 900p و نسخه ی PS4 با کیفیت 1080p اجرا خواهند شد که چندی پیش یوبی سافت رسما رزولوشن نسخه ی PS4 را تایید کرد ولی هنوز خبری از کیفیت نسخه ی Xbox One نشده است.

همین شرایط سبب شده دارندگان این کنسول نسل هشتمی، از کیفیت نسخه ی Xbox One بازی نگران باشند، به همین دلیل Dominic Guay، تهیه کننده ی این بازی، در رابطه با نسخه ی Xbox One توضحیاتی ارایه داده است.

ترس یک تیم سازنده از ساخته یک بازی مولتی پلتفرم این است که باید با روش کار بستر های نرم افزاری و سخت افزاری آشنا باشند و این در حالی است که Watch Dogs بر روی همه ی پلتفرم ها یک تجربه ی مشابه را ارایه می دهد و نسخه ی Xbox One نیز از این قاعده مستثنا نیست. محتوای بازی در طول این چند ماه به طور مکرر بازبینی شده و تا حد توان از اشکالات آن کاسته شده است. دید خلاقانه و هنری ما در طول این سال ها که بر روی عناوین مختلفی کار کرده ایم، گسترش یافته است بنابراین مسئله ی اصلی این است که بتوانیم میان خلاقیت و کیفیت یک تعادل و بالانس مناسب ایجاد کنیم. هنگامی که ما شهر شیکاگو را به عنوان لوکیشن اصلی بازی انتخاب کردیم در واقع تصمیم گرفتیم که خلاقیت خود را نشان دهیم زیرا این شهر بستر مناسبی برای بروز خلاقیت های ما بود. به این ترتیب ما در این بازی توانسته ایم چیز هایی نظیر حرکت اجسام در هوا و تولید NPC های متفاوت را قرار دهیم که یک کار بسیار بزرگ است.

Watch Dogs بر مبنای ایده های جدید بنیان گذاری شده است و المان های موجود در بازی کاملا جدیدی می باشند و نمونه ی آن ها تا کنون در هیچ بازی رایانه ای مطرح دیگری دیده نشده است. مهم ترین و البته جدید ترین ایده ای که در بازی وجود دارد قابلیت هک کردن است، چیزی که در اولین نمایش بازی به خوبی به تصویر کشیده شده بود و توانست خود را به عنوان المان اصلی گیم پلی و حتی داستان بازی مطرح کند. شخصیت اصلی بازی یک هکر با تجربه و البته زخم خورده به نام Aiden Pearce می باشد که قرار است از قدرت اصلی خود یعنی هک کردن در جهت انتقام گرفتن استفاده کند. Watch Dogs یک عنوان Open World است که شما را به یکی از بزرگ ترین شهر های آمریکای شمالی یعنی شیکاگو می برد، جایی که همه چیز توسط سیستم های نظارتی فاسد کنترل می شود و این جا است که باید یک قهرمان خیزش کند و شهر را از خفقان نجات دهد اما Aiden قهرمانی نیست که شما انتظار آن را خواهید داشت.

Watch Dogs قرار است بر روی PS4 با ۶۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا شود. همچنین نسخه ی PC بازی نیز با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید