در تصاویر جدید عنوان Transformers: Rise of the Dark Spark شخصیت Bumblebee در حالات مختلف ببینید

۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۳

Actvision به تازگی تصاویری جدید از جدیدترین IP خود که نسخه جدید از سری بازی های Transformers که Rise of the Dark Spark نام دارد منتشر کرده است. در این تصاویر ما شاهد کاراکتر Bumblebee می باشیم که در حالات مختلف قرار گرفته است. با ما همراه باشید.

سازندگان تایید کرده اند کاراکتر Bumblebee در دو حالت مختلف در بازی قرار می گیرد. حالت اول Earth نام دارد، در این حالت ما شاهد شخصیت خستگی ناپذیر و جنگجو این کاراکتر می باشیم که همکار Autobots می باشد و از Optimus Prime اطاعت می کند. حالت دوم Cybertron نام دارد، در این حالت Bumblebee با این که یکی از جوان ترین و  بی تجربه ترین Autobot ها می باشد، با تلاش ها و شجاعتی که دارد خود را قوی تر از همیشه می کند.

عنوان Transformers: Rise Of The Dark Spark در سال جاری برای پلتفرم های ۳DS, PC, PlayStation 3, PS4, Wii U, Xbox 360 و Xbox One عرضه خواهد شد. البته باید اعلام کرد که ورژن ۳DS در حال ساخت توسط WayForward Technologies بوده و با دیگر نسخه ها متفاوت می باشد. نسخه ۳DS این بازی در سبک Strategy | RPG می باشد در حالی که نسخه های دیگر بازی Third-person shooter هستند.

http://www.gamepur.com/files/imagepicker/6/transformers_rise_of_the_dark_spark-artwork-2.jpg
http://www.gamepur.com/files/imagepicker/6/transformers_rise_of_the_dark_spark-artwork-1.jpg
http://www.gamepur.com/files/imagepicker/6/transformers_rise_of_the_dark_spark-artwork-3.jpg

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید