اطلاعات جدیدی از Watch Dogs منتشر شد : با خانواده ی آیدن آشنا شوید

۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۶

یوبی سافت در ابتدای معرفی بازی Watch Dogs اعلام کرد که علت اقدامات آیدن پیرس، شخصیت اصلی بازی، یک تراژدی خانوادگی است. حال یوبی سافت سرانجام پرده از راز این اتفاق که سبب شکل گیری شخصیت آیدن می شود، برداشت. بر اساس این اطلاعات علت اصلی فعالیت آیدن در بازی کشته شدن خواهر و خواهر زاده ی وی می باشد.

در بازی Nicole Anne Pearce خواهر آیدن، در یک تصادف کشته می شود و آیدن حال باید از خواهر زاده های خود یعنی Jackson Kent و Lena Violet محافظت کند و آن ها را به فرزند خانودگی خود قبول می کند و در واقع این دو پسر و دختر آیدن محسوب می شوند. تا اینکه  به دلیل اقدامات آیدن ضد سیستم های نظارتی، Lena نیز در یک تصادف ظاهری کشته می شود و آیدن خود را بابت عدم مراقبت درست از دختر خوانده اش سرزنش می کند تا اینکه متوجه می شود، این تصادف توسط همین سیستم های نظارتی صورت گرفته و حال می خواهد انتقام دختر خوانده اش را از این سیستم ها بگیرد. Kevin Shortt نویسنده ی بازی در این رابطه می گوید :

آیدن برای خودش کار می کند و این سبب می شود تا خانواده اش به خطر بیفتند. مرگ خواهر زاده ی او بر اثر تصادف سبب می شود تا آیدن نسبت به تصادفی بود این حادثه مشکوک شود و حال می کوشد عامل اصلی این اتفاق را بیابد. وی در راه رسیدن به عاملان این قتل، با حقیقت های تلخی که در شهر وجود دارد نیز رو به رو می شود و همین سبب می شود تا هدف او از یک انتقام صرف به یک هدف والا تبدیل شود درست همانند سیر تکاملی شخصیت Ezio در Assassins Creed II. او برای تحقیق در این رابطه از مهم ترین توانایی خود یعنی هک کردن استفاده می کند و به این ترتیب است که هک تبدیل به سلاح اصلی بازی می شود.

Watch Dogs بر مبنای ایده های جدید بنیان گذاری شده است و المان های موجود در بازی کاملا جدیدی می باشند و نمونه ی آن ها تا کنون در هیچ بازی رایانه ای مطرح دیگری دیده نشده است. مهم ترین و البته جدید ترین ایده ای که در بازی وجود دارد قابلیت هک کردن است، چیزی که در اولین نمایش بازی به خوبی به تصویر کشیده شده بود و توانست خود را به عنوان المان اصلی گیم پلی و حتی داستان بازی مطرح کند. شخصیت اصلی بازی یک هکر با تجربه و البته زخم خورده به نام Aiden Pearce می باشد که قرار است از قدرت اصلی خود یعنی هک کردن در جهت انتقام گرفتن استفاده کند. Watch Dogs یک عنوان Open World است که شما را به یکی از بزرگ ترین شهر های آمریکای شمالی یعنی شیکاگو می برد، جایی که همه چیز توسط سیستم های نظارتی فاسد کنترل می شود و این جا است که باید یک قهرمان خیزش کند و شهر را از خفقان نجات دهد اما Aiden قهرمانی نیست که شما انتظار آن را خواهید داشت.

Watch Dogs قرار است بر روی PS4 با ۶۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا شود. همچنین نسخه ی PC بازی نیز با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توایند پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید