تصاویر جدیدی از Batman : Arkham Knight منتشر شد : شب زیبای گاتهام

۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۶

به تازگی استدیو Rocksteady تصاویری جدید از عنوان آینده ی Batman : Arkham Knight منتشر کرده است که محیط زیبای شهر گاتهام در شب را به تصویر می کشد. در کنار تصاویری از گتهام، دشمنان بتمن و Batmobile نیز دیده می شوند.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد. طبق شایعات Batman : Arkham Knight قرار است در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود و خبری از انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل هفتم نمی باشد.

Batman: Arkham Knight in-game screen 1 Batman: Arkham Knight in-game screen 2 Batman: Arkham Knight in-game screen 3 Batman: Arkham Knight in-game screen 4 Batman: Arkham Knight in-game screen 5 Batman: Arkham Knight in-game screen 6 Batman: Arkham Knight in-game screen 7 Batman: Arkham Knight in-game screen 8 Batman: Arkham Knight in-game screen 9 Batman: Arkham Knight in-game screen 10 Batman: Arkham Knight in-game screen 11 Batman: Arkham Knight in-game screen 12

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید