گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی: آلبوم Bare Knuckle 1| قسمت اول

۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۰

این پست با دیگر پست های موسیقی که تا به حال بر روی خروجی سایت قرار گرفته اند تفاوت دارد. در این پست دیگر خبری از ارکستر های حماسی و 100 نفره و ابزار آلات و لوازم موسیقی پیشرفته خبری نیست، در واقع با موسیقی های امروز به زمانی می رویم که بازی ها ارکستر بزرگ نداشتند و صدا های 8bit حکم ساز های مدرن و پیشرفته امروز را داشتند و در تمام بازی ها استفاده می شدند. کمتر گیمر قدیمی پیدا می شود که یکی از عناوین متعدد Bare Knuckle / Streets of Rage را تجربه نکرده باشد. عنوانی که یکی از محبوب ترین Beat em Up های زمان خود بود و در سال های اخیر نیز برای پلتفرم های همراه باز سازی شده است

Yuzo Koshiro مغز متفکر و طراح موسیقی این بازی است، کسی که با کمترین امکانات یکی از زیباترین موسیقی های نسل چهارم بازی ها را خلق کرد. به او لقب “بهترین آهنگساز عصر 16-بیتی” را داده اند، زمانی که کنسول های Sega Mega Drive و Nintendo SNES حکمرانی می کردند. Koshiro با ایده گیری از موسیقی الکترونیک و Hip Hop و R&B و ترکیب آنان با صدا های Chiptune / 8bit این آلبوم را تهیه کند. در آن زمان موسیقی سیاه پوستان (Hip Hop و R&B) و موسیقی House و Techno در کنار هم در حال پیشرفت بودند. Koshiro در این مورد گفت:

Yuzo Koshiro

آن زمان اوج موسیقی سیاه پوستان بود، House و Techno هم در حال پیشرفت بودند. پس من با ترکیب این دو موسیقی و استفاده از صداهای 8bit به جای ساز های واقعی، این موسیقی را خلق کردم.

__________________

دانلود موسیقی ها

The Streets of Rage

Player Select

Fighting in the Street

_________________

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید