تریلر معرفی عنوان Borderlands: The Pre-sequel منتشر شد + تصاویر جدید

۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۵

سرانجام استودیو ۲K Games از نسخه جدید سری بازی های Borderlands تحت عنوان Borderlands: The Pre-sequel رونمایی کرد. حال اولین تریلر و تصاویر این عنوان منتشر شده است که می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

در حال حاضر عنوان Borderlands: The Pre-sequel توسط ۲K Australia در حال ساخته شدن است که در Elpis از قمر Pandora روایت می شود. همچنین این بازی دارای چهار کاراکتر جدید خواهد بود: Athena گلادیاتور، Wilhelm تحمیل کننده، Nisha عدالت رسان و Athena . در یکی از DLC های بازی اصلی Borderlands برای اولین باز ظاهر شد یعنی DLC محبوب این بازی The Secret Armory of General Knoxx، کسی که در Borderlands 2 یک باس به راه انداخت Wilhelm بود و Fragtrap یک مدل ارتقا یافته از ربات Claptrap می باشد. تمامی این چهار نفر با یک برنامه نویس با نام “جان” کار خواهند کرد، کسی که قصد دارد به Handsome Jack تبدیل شود. بازیکنان می توانند از لیزری جدید و اسلحه های Cryo، جت پک، کیت های اکسیژن و خیلی چیزهای دیگر در بازی استفاده کنند.
عنوان Borderlands: The Pre-Sequel قرار است در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم های Xbox 360, PlayStation 3 و Pc  منتشر شود. تا به امروز خبری از عرضه این عنوان بر روی کنسول های نسل هشتمی نیست.

باکس آرت رسمی بازی:

http://image.noelshack.com/fichiers/2014/15/1397047842-borderlands-the-pre-sequel-ps3.png
تصاویر جدید:

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید