خرده فروش رومانیایی Grand Theft Auto V را برای کنسول های نسل هشتم لیست کرد : راکستار همچنان سکوت اختیار کرده است

۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۴

بحث و تبادل نظر درباره ی اینکه آیا عنوان جهان آزاد راکستار یعنی Grand Theft Auto V بر روی PC و کنسول های نسل هشتم منتشر خواهد شد یا خیر، همچنان ادامه دارد و راکستار تا کنون پاسخ مشخصی به این سوالات نداده است. حال به تازگی یک خرده فروش رومانیایی به نام Altex این عنوان برای کنسول های PS4 و Xbox One لیست کرده و تاریخ انتشار آن را 15 ژوئن اعلام نموده است.

این خرده فروش پیش از این نیز در رونمایی پیش از موعد بازی های مهم نقش داشته است و نسخه ی Jackdaw Edition بازی Assassin’s Creed 4 : Black Flag را پیش از رونمایی، در لیست فروش خود قرار داده بود. راکستار تا کنون نسبت به این شایعات واکنشی نشان نداده است و همین شک و گمان ها طرفداران برای عرضه ی نسخه های نسل هشتمی را بیشتر کرده است.

بدون شک GTA V یکی از بزرگ ترین عناوین سال 2013 میلادی می باشد. عنوانی که از همان زمان معرفی سیل عظیمی از شایعات و اتفاقات را به همراه خود داشت که مهم ترین آن ها عرضه نشدن این عنوان بر روی PC می باشد، امری که خشم طرفداران این سری را سبب شد. به هر حال Rockstar اینبار چیزی فراتر از سبک جهان آزاد ارایه داده است. داستان بازی حول سه شخصیت قابل بازی به نام های Michael ،Franklin ، Trevor را روایت می کند که هر کدام پیشینه ی مربوط به خود را دارند ولی به هر دلیلی دور هم جمع می شوند تا دست به سرقت های بزرگ بزنند . گیم پلی بازی در شهر دوست داشتنی لوس سانتوس روایت می شود جایی که به شهر جرم و جنایت معروف است .

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید