اولین تریلر The Last of Us : Remastered منتشر شد : الی و جوئل نسل هشتمی

۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۲

دیروز بود که نسخه ی PS4 عنوان The Last of Us با نام The Last of Us : Remastered معرفی شد و حال سونی اولین تریلر از این عنوان را منتشر کرده است که همچنان گرافیک چشم نواز بازی در آن خودنمایی می کند.

برنده ی ۲۰۰ جایزه ی مختلف از سایت ها و مجلات معتبر، این بار قرار است برای PS4 منتشر شود. در حال حاضر این بازی با کیفیت ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد. مدل های شخصیت ها وضوح بالاتری یافته و و سایه ها و نورپردازی نیز بهبود یافته اند. هم چنین جزئیات کوچکی نیز به گیم پلی اضافه شده است. در کنار این ها بازی با ۶۰ فریم بر ثانیه نیز اجرا خواهد شد.

۲۰ سال پس از شیوع یک بیماری ناشناخته در سرتاسر کره ی زمین انسان ها به حیواناتی وحشی و درنده تبدیل شده اند و بازماندگان نیز برای به دست آوردن غذا و سلاح یکدیگر را از بین می برند. Joel یکی از بازماندگان این واقعه ی شوم است. وی برای انتقال یک دختر بچه ی ۱۴ سال به نام ELLIE از منطقه ی قرنطینه، استخدام می شود. این سفر در ابتدا آسان به نظر می رسد ولی در نهایت به یک سفر خطرناک در سراسر خاک ایالات متحده منجر می شود. در این میان Joel به ELLIE دلبستگی پیدا می کند و او را همانند دختر واقعی خود می داند و این امر آغاز گر یک رابطه ی عمیق بین آن ها می شود.

 

The Last of Us : Remastered شامل پک نقشه ی Abandoned Territories و پک نقشه ی Reclaimed Territories می باشد. همچنین بخش تک نفره ی The Last of Us : Left Behind که تلفیقی از زنده ماندن، وفاداری و علاقه است نیز در این بازی وجود دارد.

[jwplayer config=”player” mediaid=”145392″]

دانلود با کیفیت HD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید