گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی‌های عنوان Child of Light توسط یک آهنگ ساز کانادایی ساخته شده است

۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۸

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد که تمامی موسیقی های عنوان Child of Light توسط یک آهنگ ساز کانادایی ساخته و توسعه داده شده است. نام این آهنگ ساز کانادایی ” Coeur de Pirate ” است.

Coeur de Pirate موسیقی های دلنشین و جذابی را بر پایه Bratislava Symphony Orchestra ساخت. همچنین سخنان Patrick Plourde در مورد موسیقی های  عنوان Child of Light را در زیر می توانید مطالعه کنید :

موسیقی در بازی یکی از بهترین راه ها برای جذب پلیر به سمت نه تنها این بازی و دیگر عنوان ها است. موسیقی های ساخته شده برای این بازی توسط Coeur de Pirate خیلی عالی و رومانتیک مطابق با سبک چنین بازی بود ( Child of Light )، که به بازی یک هیجان خاصی را اهدا می کرد. من بسیار افتخار می کنم که Coeur de Pirate برای ساخت موسیقی های عنوان جدید شرکت ( Child of Light ) به ما پیوست.

یوبی سافت موسیقی های عنوان Child of Light را واسطه ای بین طراحی و جهان توسعه قرار داد.” البته مطابق با عنوان Child of Light. ”

عنوان Child of Light بهره مند از هنر و آرت ورک های ملایم و زیبای است، که این امر این بازی را نسبت به سبکی دارد خیلی محلل تر ساخته است. به پلیرها پیشنهاد شده که بازی را در کمال آرامش و تفکر تجربه کنند. همانطور که اکثر خبر دارید، داستان در مورد princess جوانی است که قصد بازگردانی خورشید، روشنایی، ماه و ستارگان را به سرزمین خود دارد.

عنوان Child of Light به صورت دانلود مانند برای PC و PlayStation 3, PS4 و Wii U، Xbox Live for Xbox 360 و Xbox One در 30 آوریل منتشر خواهد شد.

نسخه معمولی بازی را می توانید با قیمت £11.99 خریداری فرمایید. همچنین نسخه Delux Edition هم برای PC و کنسول های PS3 , PS4 عرضه خواهد شد که محتویات آن شامل کتابچه ای از آرت ورک های بازی و کلید های Igniculus درون این عنوان است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید