گیفت کارت
گیفت کارت

کاور رسمی The Last of Us : Remastered منتشر شد : بازی با کیفیت 1080p و 60 فریم اجرا خواهد شد

۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۰

امروز بود که سرانجام نسخه ی PS4 عنوان پر طرفدار و خوش ساخت استدیو ناتی داگ یعنی The Last of Us با نام The Last of Us : Remastered معرفی شد و اعلام گردید که بازی در تاریخ 19 ژوئن به صورت فیزیکی و دیجیتالی منتشر خواهد شد. حال به تازگی کاور رسمی بازی و اطلاعاتی از بهبود های گرافیکی این نسخه منتشر شده است.

سونی در رابطه با این بازی اعلام کرده است :

برنده ی 200 جایزه ی مختلف از سایت ها و مجلات معتبر، این بار قرار است برای PS4 منتشر شود. در حال حاضر این بازی با کیفیت 1080p اجرا خواهد شد. مدل های شخصیت ها وضوح بالاتری یافته و و سایه ها و نورپردازی نیز بهبود یافته اند. هم چنین جزئیات کوچکی نیز به گیم پلی اضافه شده است. در کنار این ها بازی با 60 فریم بر ثانیه نیز اجرا خواهد شد.

همچنین سونی مقداری از داستان بازی را برای کسانی که هنوز آن را تجربه نکرده اند، بیان کرده است :

20 سال پس از شیوع یک بیماری ناشناخته در سرتاسر کره ی زمین انسان ها به حیواناتی وحشی و درنده تبدیل شده اند و بازماندگان نیز برای به دست آوردن غذا و سلاح یکدیگر را از بین می برند. Joel یکی از بازماندگان این واقعه ی شوم است. وی برای انتقال یک دختر بچه ی 14 سال به نام ELLIE از منطقه ی قرنطینه، استخدام می شود. این سفر در ابتدا آسان به نظر می رسد ولی در نهایت به یک سفر خطرناک در سراسر خاک ایالات متحده منجر می شود. در این میان Joel به ELLIE دلبستگی پیدا می کند و او را همانند دختر واقعی خود می داند و این امر آغاز گر یک رابطه ی عمیق بین آن ها می شود.

The Last of Us : Remastered شامل پک نقشه ی Abandoned Territories و پک نقشه ی Reclaimed Territories می باشد. همچنین بخش تک نفره ی The Last of Us : Left Behind که تلفیقی از زنده ماندن، وفاداری و علاقه است نیز در این بازی وجود دارد.

The Last of Us : Remastered Cover

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید