اولین Easter Egg عنوان Watch Dogs فاش شد : همیشه پای Assassin’s Creed در میان است

۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۷

چندی پیش بود که دو تصویر جدید از عنوان Watch Dogs منتشر شده بود که در این دو تصویر محیط کاربری تلفن همراه آیدن در کنار برنامه ها و قابلیت آن به نمایش در آمده بود. یکی از آیکون های موجود در محیط کاربری تلفن همراه آیدن دقیقا مشابه نماد سری Assassin’s Creed می باشد.

البته این آیکون در تصویر اصلی اصلا شبیه به نماد سری بازی های Assassin’s Creed نمی باشد ولی اگر تصویر بر عکس شود مشخص می گردد که این آیکون دقیقا لوگوی سری بازی های Assassin’s Creed است. اگر توجه کنید حتی نام این برنامه یا اپلیکیشن نیز مشخص نیست و در تصاویر تار شده است. به نظر می رسد این بازی ارتباط هایی با سری Assassin’s Creed خواهد داشت.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

Watch Dogs قرار است با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۹۰۰p بر روی Xbox One اجرا شود در حالی که بر روی PS4 با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا خواهد گردید.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید