گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی: آلبوم بازی Dishonored

۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۰

یکی از بهترین عناوین سال 2012، بدون شک، Dishonored است. این عنوان را شاید بتوان یکی از بهترین های نسل هفتم نیز دانست. Arkane Studios به پشتوانه Bethesda عنوانی را عرضه کرد که به سرعت تبدیل به یکی از بهترین ها در سبک “مخقی کاری” شد. فضای Steampunk و طاعون زده شهر Dunwall به یک موسیقی سنگین و Atmospheric نیاز داشت که می توانید در این پست پیدا کنید.

 

Corvo محافظ ملکه به قتل او محکوم شده است، شهر را طاعون نابود کرده است و حاکمان به مردم ظلم می کنند. Dunwall زیباست اما طاعون هر چیزی را زشت و کثیف جلوه می دهد. همه این ها را با سبک بازی (مخفی کاری) تلفیق کنید تا دریابید که چه سبک موسیقی برای این بازی لازم است! درست حدس زده اید! یک موسیقی “اتمسفر ساز” که بخش های آرام آن به قسمت های هیجان انگیزش می چربد.

باید برای این موسیقی از Daniel Licht متشکر بود. آهنگساز آمریکایی که بیشتر به خاطر آهنگسازی برای سریال محبوب Dexter شناخته شده است. او در مورد قطعاتی که برای Dishonored تهیه کرده بود گفت:

Daniel Licht

هدف من از تهیه  موسیقی Dishonored، رساندن حس ناراحتی و دلزدگی به بازیکنان است. این موسیقی می بایست یک لندن قرن 19 را نشان دهد، پس برای رساندن آن حس می بایست از ساز های خانواده ویولون استفاده می کردم. البته پیانو نیز خیلی به این امر کمک کرد.

یکی از زیبا ترین قطعات این آلبوم، The Drunken Whaler می باشد. یک دختر بچه در حال خواندن است که ناگهان تبدیل به یک موسیقی با ساز های کوبه ای فوق العاده سنگین می شود. دیگر قطعه زیبایی که از این آلبوم می توان نام برد، Honor for All است. خلاقیت زیبای این موسیقی، ترکیب صداهای درون بازی و صدا های کاملا جدید است که به محض شنیدن، شما را به فضای بازی می برد.

__________________

در پایان می توانید تعدادی از بهترین قطعات این آلبوم را دانلود کنید.

[jwplayer mediaid=”145111″]

Honor for All

The Drunken Whaler

_____________________

شما می توانید گزینه خود را در مورد آلبوم بعدی با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید