عنوان United 11 به صورت رسمی تایید شد

۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۴

قدرت واقعی کنترل کردن تیم مورد نظر خود را با عنوان جدید اروپایی آزمایش کنید. این عنوان جدید در زمینه سازگاری به سیستم عامل های موبایل، سرمربی گری تیم فوتبال است. این عنوان جدید اروپایی United 11 نام دارد که برای پلیرها فوتبالی را با تعداد زیادی تیم و بازیکن هایی با صورتی زیبا و طبیعی را فراهم می سازد. از پلیرهایی که در لیگ و جام های FIFPro و Bundesliga این تیم حضور دارند بیشتر از 50,000 بازیکن در تیم های مختلف هستند.

عنوان United 11 به پلیرها این اجازه را می دهد که قدرت های خود را در مربی گری خود را آزمایش کنند و حتی آن را بهتر کنند. بازی حالت بسیار سخت و حرفه ای ندارد، همچنین این عنوان برای سیستم عامل های موبایل هم منتشر خواهد شد و از لیگ های FIFPro و Bundesliga به صورت منحصر به فرد و ویژه پشتیبانی می کند.

CEO استودیو Nexon Europe، آقای Kenny Chang در این باره اعلام کرد ” ما خیلی هیجان انگیز هستیم وقتی می بینیم طرفداران سری بازی ها و ورزش فوتبال با عنوان شبیه ساز مربی گری می توانند گیم پلیی عالی از فوتبال را تجربه کنند. ”

پلیرها این قابلیت را دارند که جوخه های مورد نیاز پلیرهای خود را برای اثر مثبت کم و یا زیاد کنند. این امر در این بازی باعث منحصر به فرد شدن این عنوان در میان دیگری سری های بازی های فوتبال شده. تمامی قابلیت های مختلف مربی گری در این بازی وجود دارد، فقط شما باید راه استفاده از آن ها را در این عنوان را بدانید. انتظار می رود این عنوان جزء موفق ترین عنوان های نسل جدید در سبک فوتبال قرار گیرد.

0
0