شاهد تصویری جدید از عنوان Dragon Age: Inquisition باشید

۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۴

چندی پیش شرکت سازنده بازی، باری دیگر تک تصویر جدید دیگری از دشتی درون عنوان Dragon Age: Inquisition منتشر کرد، که نشان دهنده گرافیک و کیفیت بازی است.

همراه با این تصویر جدید منتشر شده BioWare توضیحاتی بر روی BioWare Blog خود در مورد بازی اعلام کرد :

دشتی که در تصویر منتشر شده مشاهده می کنید، نشان دهنده ی یکی از بزرگترین مناطق در بازی است که به صورت خیلی زیبا و طبیعی طراحی شده. زمانی که اتفاقات مرتبط به بازی در این دشت و صحرا بزرگ رخ می دهد مربوط به 11 قرن پیش است. در این مزارع حدود 11 لشکر سرباز در مقابل دشمنان خود جنگیدن و در همین جا کشته و به قتل رسیدند. این سربازان تا آخرین جان خود دفاع کردند و کشته شدند. هنوز هم در زمان بازی اثاری از جنگ های قدیمی و پی در پی وجود دارد. با این حال باز هم مبارزات و جنگ های بیشتری باری دیگر در Dales در راه است. ( Dales لقب معروف برای این دشت و صحرا است. )

این دشت و صحرا زیبا هنوز هم مکان خوبی برای رو در رو شدن با دشمنان و حریفان خود است. در این زمین ها سربازانی با تمامی ضعف هایی که داشتند، با تمامی قوا جنگیدند و از مرز خود و این صحرا بزرگ و وسیع دفاع کردند. اکنون نوبت شماست که دشمنان خود را در این دشت از بین ببرید و انتقام سربازانی که در این صحرا کشته شدند را از آنان بگیرید. جوری که این دشت غرق در خون دشمنان شود.

همانطور که می دانید BioWare هفته ی پیش تصویری از میحط بازی منتشر کرده بود. اگر تصویر قبلی را از دست داده اید می توانید از این لینک، تصویر را مشاهده کنید.

عنوان Dragon Age: Inquisition در پاییز برای PC و کنسول های نسل هشتمی : PS4 , Xbox one و نسل هفتمی : PS3 , Xbox 360 به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

تصویر جدید منتشر شده از این عنوان را هم در زیر می توانید مشاهده کنید :

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید