استادیوم‌های عنوان MLB 14: The Show بر روی PS4 مجلل تر هستند

۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۱

چیزی که آخرین تریلر و ویدیو منتشر شده از بازی نشان می دهد تیتر ” استادیوم‌های عنوان MLB 14: The Show بر روی PS4 مجلل تر است ” را تایید می کند. استادیوم ها در شبیه ساز جدید بیسبال شرکت سونی توانستند خود را به خوبی بر روی کنسول خود این شرکت به زیبایی نشان دهند. مطابق با مشاهده آخرین ویدیو از این عنوان، تا کنون هیج شبیه ساز دیگری چنین کیفیتی را در زمینه استادیوم در سری بازی های بیسبال فراهم نساخته.

از بهترین نکات و چیزهایی که عنوان MLB 14: The Show را منحصر به فرد می سازد، گرافیک و کیفیت فوق العلاده بازی در زمینه استادیوم است، که حتی در استادیوم ها چمن ها، تشویق کنندگان و چوب های مخصوص این ورزش هم به صورت سه بعدی و خیلی زیبا به نمایش در می آیند. انیمیشن ها سری جدید بازی، ( MLB 14: The Show ) پیشرفت های چشم گیری نسبت به گذشته دارند. ” بنده از طرفداران سری بازی های بیسبال نیستم، ولی با مشاهده چنین کیفیت و گرافیکی در این بازی ورزشی بنده هم به این بازی علاقه مند شدم. ” ( گفته ی خبرنگار Dualshockers دراین باره ).

نسخه PlayStation 4 بازی MLB 14: The Show در 6 مِی به صورت رسمی منتشر خواهد شد. از چند وقت پیش هم نسخه های نسل هفتمی بازی، چون PlayStation 3 و PlayStation Vita در دسترس بوده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید