آپدیتی برای قسمت مولتی پلیر عنوان Goat Simulator در راه است

۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۷

یکی از بی انتظار و تعجب آورترین بازی هایی که امسال منتشر شد، عنوان Goat Simulator بود. امروز شرکت سازنده بازی، اولین آپدیت و بهینه ساز برای قسمت مولتی پلیر عنوان Goat Simulator را معرفی کرد.

استودیو Coffee Stain با عرضه این آپدیت و بهینه ساز جدید برای این عنوان، به بازی مپ و نقشه ها، بزهای بیشتر و … اضافه خواهد کرد.

بله، همانطور که اعلام شده بود، با این اولین آپدیت حالت split-screen هم به قسمت مولتی پلیر این بازی اضافه خواهد شد که حتما این حالت در این عنوان ( Goat Simulator ) خود را به خوبی نشان خواهد داد. اولین آپدیت و بهینه ساز بازی در حال توسعه می باشد و به احتمال زیاد در ماه مِی به صورت رایگان و رسمی در دسترس خواهد بود.

مطابق با گفته های طراح و سازنده بازی آقای Armin Ibrisagic ؛ افراد زیادی در مورد بسته الحاقی های جدید به همراه نقشه های جدید سوال می پرسند، برای پاسخ به این سوالات جای دارد که بگویم عرضه بسته الحاقی با تلاش تیم سازنده ساخته می شود و به صورت خیلی ساده کاربران این همه تلاش را رایگان دانلود و مورد استفاده قرار می دهند، که این امر کمی بر ما اثر گذار است.

فرصت برای موفقیت این بازی شبیه ساز بز خیلی زیاد بود ولی متاسفانه حال شرکت سازنده در حال افسوس خوردن در مورد برخی از مسائل بازی است. شرکت سازنده بازی در وب سایت رسمی خود در این باره اعلام کرد :

متاسفانه ما برای الان هم قسمت مولتی پلیر بازی را به سختی، برای پلیرها کنترل می کنیم، در طی این مدت برای این قسمت از بازی، ما از NVIDIA PhysX و Apex برای فیزیک های بهتر بازی استفاده می کنیم، که برای پلیرها تجربه ای عالی و شفگت انگیز در زمینه فیزیک و.. را فراهم می سازد. با اینکه ما از این قدرت عالی انودیا استفاده می کنیم هنوز هم در این قسمت از بازی مشکلاتی داریم. اگر ما قصد متوقف کردن قسمت مولتی پلیر برای عنوان شبیه ساز بز را داشتیم، باید در کد های بسیاری از بازی دستکاری می کردیم که این خود باعث بروز مشکلات بیشتری می شود. به همین دلیل با تصمیم گرفتیم در این گوشه کنار ها از سرویسی دیگر برای این قسمت بازی خود استفاده کنیم. این سیستم، سیستمی نیست جزء Steam Workshop.

چیزی که به صورت دقیق و رسمی در بازی تغییر می کند هنوز هم مشخص نشده. استودیو سازنده بازی با تلاش های فراوان خود انتظار دارد که تمامی پلیرها از این بهینه ساز جدید برای بازی شبیه ساز بز خود، لذت ببرند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید