تصاویر جدیدی از Destiny منتشر شد : خروش جنگجویان

۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۰

به تازگی استدیو Bungie تصاویر و اطلاعات جدیدی از عنوان شوتر آنلاین خود یعنی Destiny منتشر کرده است که نشان می دهد در تابستان سال جاری میلادی می توان نسخه ی بتای این عنوان را تجربه نمود.

طبق اطلاعات جدید در بازی هیچ NPC یا هوش مصنوعی که عضو گروه بازیکنان باشد، وجود نخواهد داشت و همراهان اصلی هر بازیکن دیگر بازیکنان آنلاین می باشند و NPC ها تنها در نقش دشمنان ظاهر می شوند. همچنین این استدیو اعلام کرده است که در تابستان امسال نسخه ی بتای این عنوان منتشر می شود و بازیبازان سراسر جهان می توانند این عنوان را تجربه کنند. همچنین اعلام شده در نقش های مختلف بازی مکان هایی با نام Tower وجود دارد که با ورود به آن ها، بازیکنان می توانند اسلحه ها و تجهیزات خود را ارتقا دهند. البته برای ارتقا اسلحه ها و تجهیزات خود در طول بازی نیاز به مواد خامی دارید که می توانید از آیتم های موجود در محیط آن ها را به دست آورید. همچنین اعلام شده است که به زودی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر خواهد شد.

داستان بازی در ۷۰۰ سال آینده اتفاق می افتد. جهانی که یک دوره آخر الزمان را پشت سر گذاشته و شاهد نابودی ها و کشتار های فراوان بوده است. نسلی از انسان که با پیشرفت های علمی و صلح جهانی همراه بوده و حتی بار سفر بسته و به دیگر نقاط این منظومه شمسی هم سفر کرده است اکنون تقریباً نابود شده و تنها بازماندگان، آنانی هستند که خانه ی اولیه ی خود، زمین، را ترک نگفته و مانده بودند. اما این تمام ماجرا نیست. اکنون دیگر موجودات هوشمند جهان هستی و همچنین نیرویی عجیب و ناشناخته در پی نابودی آخرین بازماندگان انسان ها هستند. بازماندگانی که در تنها شهر باقی مانده در زمین ملقب به The Last City که توسط یک کره ی براق مرموز محافظت می شود زندگی می کنند. کره ی بزرگی که گویا منجی انسان ها هم بوده و با نام The Traveler شناخته می شود. اکنون انسان ها درصدد آن هستند که با تشکیل گروهی از خود دفاع کنند. گروهی با نام The Guardians که قرار است شما یکی از اعضای این گروه نگهبانان بشریت باشید.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا به قلم آقای عرفان خورسند مشاهده کنید.

    

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید