ویدئو: PS4 vs. Xbox one| قسمت اول

۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۶

یکی از بزرگترین ابهاماتی که برای خریداران (آینده) کنسول های نسل هشتم پیش می آید، انتخاب بین PS4 و Xbox One است. بسیاری از خریدارن قدرت کنسول را در نظر دارند و بسیاری هم انحصاری ها را دلیل برتری یک کنسول می دانند.انحصاری هایی که تا به حال برای کنسول ها عرضه شده اند، دلیل محکمی برای انتخاب بین این دو را فراهم نمی کنند. ما قصد داریم با یک “مجموعه پست های سریالی” با مقایسه قدرت هر دو کنسول در اجرای بازی های مولتی پلتفرم، شما را در انتخاب کنسول آینده تان یاری کنیم. با ما باشید!

 نکته: ویدئو هایی که در این پست ها می بینید، فقط با کیفیت HD قرار می گیرند.

یکی از مهم ترین بازی های عرضه شده برای نسل هشتم، Assassin’s Creed IV: Black Flag ساخته Ubisoft می باشد. AC IV صد البته یکی از بهترین میزان ها برای سنجش هر دو کنسول می باشد. این بازی با رزولوشن 900p برای کنسول مایکروسافت و 1080p بر روی کنسول سونی اجرا می شود. نرخ فریم بازی بر روی هر دو کنسول بر روی 30 فریم بر ثانیه قفل شده است.

در این تصویر دو کیفیت متفاوت را می بینید

 

هیچ شکی نیست که هر دو کنسول نسل بعدی به خوبی این بازی را اجرا کرده اند. قدرت این دو کنسول به Ubisoft اجازه داده است تا پایش را در زمینه گرافیکی فراتر بگذارد و شبیه ساز هوا و موج های قدرتمند (در بخش کشتی سواری) را در این بازی قرار دهد. البته دریا در نسخه قبل و نسل هفتمی این سری، Assassin’s Creed III نیز وجود داشت اما با قدرت این دو کنسول چیزی فراتر را تجربه خواهید کرد. تفاوت عمده هر دو کنسول در این بازی، مربوط به بخش Post Processing می شود. Lens Flareها نیز تغییرات کوچکی دارند.

[jwplayer mediaid=”144775″]

دانلود ویدئو

_______

در قسمت های آینده با مقایسه های بیشتری با شما خواهیم بود

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید