10 نکته ی جدید از Watch Dogs : به پلیس ها شلیک نکنید

۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۳

به تازگی پادکست جدیدی از یوبی سافت منتشر شده است که در آن این کمپانی به 10 نکته ی مهم بازی جهان آزاد خود یعنی Watch Dogs اشاره کرده است که نشان می دهد چه نکات زیادی برای این بازی در نظر گرفته شده است.

  1. شیکاگو به این دلیل توسط یوبی سافت انتخاب شد چون یکی از بزرگ ترین شهر های آمریکای شمالی بود که جای جای آن توسط دوربین های نظارتی کنترل می شود.
  2. تیم سازنده تمام تلاش خود را کرده است تا هک های بازی واقع گرایانه باشد و این امکان را در بازی قرار داده اند که خود بازیکن انتخاب کند از چه روشی بازی را پیش ببرد. در واقع این پرسش برای بازیکن به وجود می آید که چرا به هک کردن نیاز خواهد داشت و اینکه چرا باید در بازی پول به دست آورد.
  3. یکی از ویژگی های جالب این بازی این است که اگر تلفن همراه فردی را هک کنید و به مکالمه او گوش کنید، این مکالمه پس از شنود پاک می شود و دیگر قابل شنیدن نیست.
  4. بیش از 3000 کیت شخصیتی در بازی وجود دارد و یوبی سافت اظهار داشته که بعید است شما با یک NPC دو بار برخورد کنید و در صحنه حدود 400 تا 500 NPC متفاوت وجود خواهد داشت.
  5. پروفایل ها و اطلاعات شخصی هر یک از NPC ها به صورت تصادفی و به وسیله ی یک سیستم کاملا جدید تولید می شود.
  6. یوبی سافت اعلام کرده که شلیک به افسران پلیس عواقب بدی برای بازیکنان خواهد داشت زیرا با این کار تمامی پلیس های شهر در پی آیدن خواهند بود و اگر در معرض عموم ظاهر شوید به سرعت شناسایی خواهید شد.
  7. NPC های بازی واکنش های کاملا طبیعی و رئال دارند، برای مثال اگر تصادفی در خیابان رخ دهد عده ای از آن ها تلفن های همراه خود را بیرون آورده و شروع به عکس برداری و فیلم برداری از محیط حادثه می شوند یا اگر آیدن در یک رستوران اسلحه ی خود را بیرون بکشد آن ها در زیر میز پنهان می شوند.
  8. در بازی تنها دو انیمیشن وجود دارد که از بازی دیگر این شرکت یعنی Assassin’s Creed 4 : Black Flag برداشته شده است که یکی از آن ها انیمیشن شنا کردن است و دیگر انیمیشن ها کاملا جدید می باشند.
  9. شرایط آب و هوایی بسیار پویا و داینامیک می باشد و شما در شیکاگو شاهد طوفان های عظیم منطقه ی آمریکای شمالی خواهید بود.
  10. فشار های زیادی بر بازیکن در گیم پلی وارد می شود که او را وادار به تصمیم گیری های متعدد می کند.

Watch Dogs قرار است با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۹۰۰p بر روی Xbox One اجرا شود در حالی که بر روی PS4 با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا خواهد گردید. همچنین نسخه ی PC بازی نیز با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید