عنوان Family Guy: The Quest For Stuff، هفته‌ی آینده در راه تلفن‌های همراه می‌باشد

۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۲

با توجه به همپوشانی‌های متعدد اخیرِ هنر هفتم با دنیای بازی‌های ویدیوئی، یک بازیِ جدید با اقتباس از سری انیمیشن پرطرفدار Family Guy بنام The Quest For Stuff در راه تلفن‌های همراه می‌باشد.

طبق اخباری که اخیرا در همین راستا منتشر گردیده، این عنوان در هفته‌ی آینده برای سیستم عامل‌های iOS و Android به انتشار خواهد رسید و داستان آن در مورد وقایع بعد از حمله‌ی مرغی غول‌پیکر به شهر Quahog بوده و وظیفه‌ی بازیکن نیز بازسازیِ این شهر می‌باشد.

آخرین نسخه‌ی بازی که از این سریِ تلویزیونی اقتباس شده بود عنوان Family Guy: Back to the Multiverse بود که توسط استدیوی Heavy Iron Studios ساخته و به‌وسیله‌ی شرکت Activision برای پلت‌فرم‌های Xbox 360 و PlayStation 3 منتشر گردید که حضوری بسیار ضعیف داشته و مورد توجه منتقدان و گیمران واقع نگردید.

پیش از این نیز بازی‌های متعددی از این سری اقتباس شده بود که از مهمترین آن‎‌ها می‌توان به Family Guy Video Game! اشاره نمود که در سال ۲۰۰۶ توسط استدیوی High Voltage Software ساخته و از سوی شرکت‌های ۲K Games و Fox Interactive برای کنسول‌های نسل ششمیِ Xbox و PlayStation 2 منتشر گردیده بود که آن نیز نتوانسته بود به موفقیت‌های خود سریال دست یابد.

0
0